8-miesięczne dziecko i leżenie? Hilfe!

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy

krzemianka

Byłam dzis u ginki… I co sie okazalo? Powtorka z rozrywki
    :((( Szyjka skrocona, fenoterol i nakaz lezenia… Jestem przybita, bo mieć 8-miesięczne dziecko i musieć leżeć, to dwie rzeczy nie do pogodzenia :((( Szczegolnie, kiedy jest się 12 godzin w domu sam na sam z dzieckiem!!! I nikt nie moze przyjść i pomóc :(((

I co ja mam teraz robic? Prosze, doradzcie cos, ewentualnie pocieszcie :(((

A z tych dobrych wiesci, to dziecina duza i zdrowa. No i na 90% dziewuszka. A zatem szykuje sie nam parka 🙂
    Oby tylko ta durna szyjka wytrzymala :(((

A, Igor ( 8,5 m.) i ? (18.08.04)

gosiag

Re: 8-miesięczne dziecko i leżenie? Hilfe!

Już pędzę z pociechą…. Ja od połowy ciąży mam założony szew na szyjce i tez nakaz leżenia bo zaczynało się robic rozwarcie… a w domku żywiołek 2- letni! Nie wiem co lepsze. Twojego Maluszka do kojca…. u mnie do roku to było rozwiązanie… Koleżanki zaangażuj do spacerków z Dzieciaczkiem! dyżury ustal… 😉
    Ja mam szczęście bo obie babcie blisko i prawie co dzień zabierają mi dziecko. Ale nie zawsze… Może Twoje też niedaleko? Poza tym taki Maluch jak Twój to chyba jeszcze 2x śpi w ciągu dnia… znowu trochę na poleżenie. Musisz jakos przetrwać – nie masz wyjścia. Życzę Ci z całego serca duuuuzo pomocy i pomysłów „jakby tu chwilkę poleżeć”…
    Pozdrawiam

lea

Trzymaj się…

Lea i Mateuszek (14.03.03)

joanna26

ja tez musialam lezec jeden miesiac w szpitalu 🙁 a drugi w domu ..w tym 4 i pol letnie dziecko ……tak jak pisaly dziewczyny zaangazuj rodzinke …….kolezanki ……sasiadki ….DZIECKO JEST NAJWAZNIEJSZE …… a ty do lezenia …..i zobaczysz wylezysz naprawde wspaniale dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam i trzymaj sie
    aska z olivia i dawidem

maruda

Musisz sobie zorganizować jakąś pomoc – nie wiem, babcia, ciocia, opiekunka, koleżanka… Myślę, że będę kiedyś w podobnej sytuacji – też miałam „durną” szyjkę, która zaczęła się skracać w 25 tc i pewnie przy drugiej ciąży byłoby podobnie… A nie mogę sobie raczej pozwolić na dużą różnicę wieku między dziećmi, bo taka młoda to znowu nie jestem! 😉
    Trzymaj się dzielnie, Ty i Twoja szyjka!

Pozdrawiamy.
    Agnieszka i Ewunia (25.06.2003)

krzemianka

Dzieukuje za pocieche 🙂 Wiesz, ja tez myslalam o szwie… A ginka mi go proponowala w razie czego…
    Prosze, napisz, w jakich sytuacjach sie go zaklada, i ile czasu trzeba spedzic w szpitalu? I czy faktycznie szew trzyma szyjkę…
    Kolezanki odpadają, jedna babcia moze do poludnia, maz pracuje co 2 dzien… Jest szansa, ze dostanie tylko nocki w kwietniu i pozniej. Więc chyba nie jest tak źle… 🙂
    Myslalam tez o kojcu i w ostateczności o chodziku… Moze to tez jakies rozwiazanie?
    Musze wierzyc, ze wytrzymam 🙂

A, Igor ( 8,5 m.) i ? (18.08.04)

anies

ty to masz jak ja
    tez cały dzień sama w domu jestem
    a teraz to juz szczególnie: dzień i noc bo mąż chwilowo za granicą

Anies i Wojtuś (23.07.2003)

anastazja

JEJJJJU zagladam dzis na ten watek i co nima mojej odpowiedzi :((( a tyle sie wczoraj napisalam …. wszystko przez te dziwne zastoje na forum 🙁
    Ok do rzeczy
    Na poczatek to niczym sie nie denerwowac PROSZE
    Wszysko bedzie dobrze !!!
    Co do skr. szyjki to juz to przerabialas , wiec wiesz ze bedzie ok .
    Co do lezenia to nie mozna plakiem przez 9 miechow
    Malego nie powinnas taszczyc, moze troszke przy przytulaniu . Z dzieckiem mozna sie bawic w wiele fajnych rzeczy np na dywanie lub w lozku fikac po jaskach i innych tego typu Z mezem robcie 2 razy -raz w tygodniu duze zakupy . Spacerki , oczywiscie ze Tak , ale mniej wymagajace wysilku , zapewne krotsze …
    Fajnie ze bedziesz miala Corcie ….
    Zycze duzo zdrowka ….
    sorki za taki malo sympatyczny i przejmujacy opis przy odpowiedzi na Twoje pyt. ale jakos nie mam dnia do klecenia madrych zdan

Buziaki !

Jagoda 01.08.03.

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close