!!!8 TYDZIEŃ, BRAK STRUKTUR PŁODU, BOJE SIE!!!

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)
  • Autor
    Wpisy

elizkao

Czesc , jestem w 8 tyg. ciazy i bylam dzisiaj na kolejnym USG z nadzieja, ze uslysze bicie serduszka mojego groszka, a tu okazalo sie, ze nie widac struktur plodu i na dodatek pojawil sie drugi pecherzyk, ktorego podczas ostatniego USG (2 tyg. temu) nie bylo widac. Obrazy z USG mozecie zobaczyc na stronie, ktora przed chwila zrobilam oraz . Lekarz mi kazal zrobiuc badanie Beta HCG i przyjsc za tydzien. Czy powinnam sie martwic? Czy ktorejs z Was sie takie cos przydazylo, albo wie cos o tym? Skad nagle drugi pecherzyk? Dzieki za odpowiedzi.

Elizka

Edited by ElizkaO on 2002/10/06 15:11.

baby

Re: !!!8tydzien, brak struktur płodu, martwic sie ?!

Mogę Ci powiedzieć tylko tyle że czekanie to rzeczywiście okropna rzecz i ten tydzień zawsze okazuje się baaardzo długi. Ale będę trzymać kciuki

Gosia77

annah

Elizka , zrobilam dla ulatwienia.
    Niestety ja za bardzo sie nie orientuje, mam nadzieje ze bardziej dosw, sie wypowiedza.
    Pozdrawiam
    Anna2w1

lali

wiem, ze kilku osobom to juz sie przydazylo,a potem wszystko bylo ok. tak wiec moze i u Ciebie bedzie dobrze!!! trzymam kciuki, a poza tym zdjecia wygladaja na blizniaki, ale ja nie jestem specjalista!!!! Moze zrob nastepne usg u innego lekarza??

danuska

musze przynac ze dziwne ze drugi pecherzyk sie pojawil nie umiem tego wytlumaczyc
    ale tak s obie mysle ze moze mialas o wiele pozniej owulacje i jest jeszcze czas na serducho…
    nie trac nadzieji:)
    trzymam kciuki

elizkao

Mam nadzieje, ze to przez te blizniaki :)))

kura-plemienna

Moim zdaniem to chyba bliźnięta.

Pozdrowienia Anka i 29 tyg. Gluś

kasiaj1

Najprostsze wydaje się zrobienie bHCG (najlepiej dwa razy w odstępie 24-48 godzin). Jeśli będzie ładnie rosło to chyba faktycznie bliźniaki 🙂 Robiłaś już bHCG? A tym, że jeszcze nie widać zarodka to się aż tak bardzo nie przejmuj, bo mogłaś mieć później owulację. Wiesz kiedy dokładnie była? U mnie w 5 tygodniu był pęcherzyk, a potem na początku 9-tego śliczna 2cm dzidzia. A wcześniej też była wielka panika, bo nie było widac pęcherzyka (miałam późno owulację 🙂

elizkao

Kurcze, ja i tak sie martwie, wg OM zaczynam 8 tydzien, a pod koniec 7 zarodek powinien miec 11-13 mm, a moj(e) bo teraz sa dwa maja 4,3 mm i 3,3 mm. Chyba zwariuje!!!

kasiaj1

Elizka – ważniejsze jest to kiedy była owulacja. Może masz długie cykle? Standardowo się przyjmuje, że owulacja jest ok. 14dc przy 28 dniowych cyklach, ale ja np. owulację miałam dopiero ok 28-30dc, czyli wg OM lekarz mógłby długo szukać mojego dzieciaczka po 6 tygodniach od OM 🙂
    Trzymam kciuki i wiem, że to czekanie jest najgorsze 🙁

elizkao

Dzisiaj ide zrobic badanie Beta HCG, po badaniu bedzie juz cos wiecej wiadomo, ale skad ten drugi pecherzyk ? Hm …

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close