9-latka jaki rozmiar?

Dziewczyny, potrzebuję informacji jaki mniej więcej rozmiar ubranek noszą dziewięciolatki? Chciałam zamówić dla siostrzenicy przez allegro firmówki, a nie chcę się pytać, bo zaraz będzie wiadomo, jakiego prezentu może się spodziewać.

15 odpowiedzi na pytanie: 9-latka jaki rozmiar?

  1. Zamieszczone przez Madelaina
    Dziewczyny, potrzebuję informacji jaki mniej więcej rozmiar ubranek noszą dziewięciolatki? Chciałam zamówić dla siostrzenicy przez allegro firmówki, a nie chcę się pytać, bo zaraz będzie wiadomo, jakiego prezentu może się spodziewać.

    A nie łatwiej podytać mamę owej dziewięciolatki?
    Przecież chyba nie wygada się przed córką, a będziesz miała odpowiedź z pierwszej ręki 😉
    Wg mnie to pewnie będzie coś koło 134-140

    • Zamieszczone przez Asik.
      A nie łatwiej podytać mamę owej dziewięciolatki?
      Przecież chyba nie wygada się przed córką, a będziesz miała odpowiedź z pierwszej ręki 😉
      Wg mnie to pewnie będzie coś koło 134-140

      zależy jaka 9-latka 🙂
      Moja 7-latka nosi 134/140 cm 🙂
      ja tez zdecydowanie podpytałabym mamę 🙂

      • zdecydowanie radze podpytac mame!

        bo moja chrzesnica 9-letnia nosi rozmiar od 146 do 158
        zalezy czy gora czy dol i jaka firma

        edit: bo wlasnie skojarzylam, ze to juz prawie 10-latka!(w styczniu bedzie miec 10)

        • Moja świeża dziewięciolatka ma równo 140 cm wzrostu. Rozmiar zwykle 140- 146, choć to bardzo zależy od producenta. Miewa i rzeczy na 134, a koszulki jej kupuję na 150.

          • Dziękuję Wam bardzo :*

            • Min. 146.
              Moja 8 latka nosi taki rozmiar

              • Moja 9-latka 146-152 (czasem 140)

                • Moja 9-cio latka 134-140

                  • Okazało się, że 134 😀 Zapytałam jej chrzestnej, bo mama zaraz by jej wypaplała. Znalazłam sposób 😉 Dziękuję dziewczyny!

                    • Zamieszczone przez Beasia
                      zależy jaka 9-latka 🙂
                      Moja 7-latka nosi 134/140 cm 🙂
                      ja tez zdecydowanie podpytałabym mamę 🙂

                      Zu skonczy 10 grudnia 7 lat i nosi 134/140 a kurtke zimowa ma na 158

                      • Zamieszczone przez Asik.
                        A nie łatwiej podytać mamę owej dziewięciolatki?
                        Przecież chyba nie wygada się przed córką, a będziesz miała odpowiedź z pierwszej ręki 😉
                        Wg mnie to pewnie będzie coś koło 134-140

                        Moja 8 – latka z 134 juz wyrosla, wiec to zalezy od dziecka, jak jest wysokie, tegie itp.

                        • Zamieszczone przez Madelaina
                          Okazało się, że 134 😀 Zapytałam jej chrzestnej, bo mama zaraz by jej wypaplała. Znalazłam sposób 😉 Dziękuję dziewczyny!

                          to kup na 140. Na dluzej jej starczy 😉

                          • moja prawie 10-latka nosi 140, czasem 146

                            • gosia12345678910 Dodane ponad rok temu,

                              rozmiar około 134

                              • Zamieszczone przez Madelaina
                                Dziewczyny, potrzebuję informacji jaki mniej więcej rozmiar ubranek noszą dziewięciolatki? Chciałam zamówić dla siostrzenicy przez allegro firmówki, a nie chcę się pytać, bo zaraz będzie wiadomo, jakiego prezentu może się spodziewać.

                                Moja córcia nosiła 134/140.

                                Znasz odpowiedź na pytanie: 9-latka jaki rozmiar?

                                Dodaj komentarz

                                Angina u dwulatka

                                Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                Czytaj dalej →

                                Mozarella w ciąży

                                Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                Czytaj dalej →

                                Ile kosztuje żłobek?

                                Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                Czytaj dalej →

                                Dziewczyny po cc – dreny

                                Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                Czytaj dalej →

                                Meskie imie miedzynarodowe.

                                Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                Czytaj dalej →

                                Wielotorbielowatość nerek

                                W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                Czytaj dalej →

                                Ruchome kolano

                                Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                Czytaj dalej →
                                Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                Logo
                                Enable registration in settings - general