9 m-cy jakie Wasze dzieci lubią zupki

Pytam o zupki bo mój synek ostatnio wszytkimi pluje. A podajemy: HiPP dynia+ziemniak, Bobovita Królik i warzywa, marchewkowa z ryżem…. nie wiem co mu może jeszcze smakować, poradżcie…

Agnieszka i Bartuś urodzony 10.07.03 :)))

4 odpowiedzi na pytanie: 9 m-cy jakie Wasze dzieci lubią zupki

zabka2004-04-15 11:30:07

Re: 9 m-cy jakie Wasze dzieci lubią zupki

Majka tych ze słoiczka prawie nie bierze do ust, a już szczególnie jak są z selerem. Spróbuj sama coś ugotować, może Twoja kuchnia mu lepiej zasmakuje.
Ja jak nie mam co ugotować to mam jeszcze w zanadrzu takie rozwiązanie: marcheweczka i jabłuszko ze słoiczka + mięsko także ze słoiczka (kurczak lub indyk Gerbera), dodaję trochę kaszki kukurydzianej i to Majka najchętniej wcina.
Smacznego!

Martyna i Maja ur. 17.07.2003

karolka2004-04-15 14:29:38

Chyba Ci nie pomogę, bo Iza wybredna nie jest i pochłania wszystko….

Słyszałam jednak, ze niektóre dzieci trzeba oszukiwac dodając do wszystkiego jabłuszko albo mleczko. Może spróbuj tej metody… Powodzenia!

Karolka i Izabelka 01.08.03

marzena292004-04-15 15:29:24

Ze słoiczkowych to warzywa-kurczak-jablka z Bobo Vity,ale najczęsciej sama jej gotuję,jarzynowa,buraczkową.

Marzena z Julią 28.07.03

bestia2004-04-16 05:17:53

ja sama gotuję zupki (Sonia nigdy nie jadła jeszcze jedzenia ze słoików). Uwielbia zupę brokułową. Poza tym to robię papki z indyczego mięsa, marchew, pietruszkę, ziemniaka. Zastanawia się nad buraczkami, chyba jutro spróbuję zrobić zupę buraczkową.
pozdrawiamy
Anetta i Sonia 25.07.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: 9 m-cy jakie Wasze dzieci lubią zupki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Zanoszenie - w końcu jest to grożne czy nie?
dziewczyny, jak to jest z tym zanoszeniem się u dzieci podczas płaczu. Jest to grożne czy nie? Bartosz niestety się zanosi i ja naprawdę bardzo się martwię że kiedyś się "nie
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
spuchnięte kostki
niestety od kilku dni mam spuchniete kostki i to caly czas klade sie spac i wstaje a one sa w takim samym stanie co poprzedniego dnia lezenie z nogami do
Czytaj dalej