9 m-cy jakie Wasze dzieci lubią zupki

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy

agnes75

Pytam o zupki bo mój synek ostatnio wszytkimi pluje. A podajemy: HiPP dynia+ziemniak, Bobovita Królik i warzywa, marchewkowa z ryżem…. nie wiem co mu może jeszcze smakować, poradżcie…

Agnieszka i Bartuś urodzony 10.07.03 :)))

zabka

Re: 9 m-cy jakie Wasze dzieci lubią zupki

Majka tych ze słoiczka prawie nie bierze do ust, a już szczególnie jak są z selerem. Spróbuj sama coś ugotować, może Twoja kuchnia mu lepiej zasmakuje.
    Ja jak nie mam co ugotować to mam jeszcze w zanadrzu takie rozwiązanie: marcheweczka i jabłuszko ze słoiczka + mięsko także ze słoiczka (kurczak lub indyk Gerbera), dodaję trochę kaszki kukurydzianej i to Majka najchętniej wcina.
    Smacznego!

Martyna i Maja ur. 17.07.2003

karolka

Chyba Ci nie pomogę, bo Iza wybredna nie jest i pochłania wszystko….

Słyszałam jednak, ze niektóre dzieci trzeba oszukiwac dodając do wszystkiego jabłuszko albo mleczko. Może spróbuj tej metody… Powodzenia!

Karolka i Izabelka 01.08.03

marzena29

Ze słoiczkowych to warzywa-kurczak-jablka z Bobo Vity,ale najczęsciej sama jej gotuję,jarzynowa,buraczkową.

Marzena z Julią 28.07.03

bestia

ja sama gotuję zupki (Sonia nigdy nie jadła jeszcze jedzenia ze słoików). Uwielbia zupę brokułową. Poza tym to robię papki z indyczego mięsa, marchew, pietruszkę, ziemniaka. Zastanawia się nad buraczkami, chyba jutro spróbuję zrobić zupę buraczkową.
    pozdrawiamy
    Anetta i Sonia 25.07.2003

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close