9 rano…..mam się stawić na porodówce:D…..długi

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)
  • Autor
    Wpisy

kijaneczka

……..Mężuś mnie molestował, molestował aż wymolestował wyjazd do ordynatora na odział w celu ustalenia terminu porodu:D….Kiedy weszliśmy do jego gabinetu powiedziałam, ze zostałam zmolestowana i, że mężuś będzie mówił a ja sobie usiąde:)….Męzuś pytał czy jest jakies przeciwskazanie medyczne albo jakies inne coby poród wywołać….Gin pociamkał pociamkał i powiedział, że jutro jest mecz EURO 2004 o 17 i następny około 20……….To powiedzieliśmy, ze trzebaby się wyrobić przed meczem…..To kazał przyjść na 10 rano:)Mężuś dodał, że będzie grać Grecja(a ordynator jest grekiem mieszkającym w polsce)i, że źle by było gdybym się rozsypała podczas rozgrywek:D…..to natychmiast zmienił zdanie na 9 rano:D…Myślałam, że padnę ze śmiechu podczas ich rozmowy!Śmiali się i znacząco do siebie uśmiechali:)Chyba na porodówkę telewizor przywleką:D
    …Mam się stawić……..zbada mnie, i jeżeli akcja ruszy(pewnie po przyśpieszaczach) to zostanę zarejestrowana na oddział:D
    ……..Trzymajcie kciuki bo zaczynam się stresować:D
    .Data już ustalona….jutrzejsza…..ojej….ojej.co to bedzie:D
    ….Sorki, że tak opisałam To jak zakręcona cieżarówka….ale w koncu nią jestem i mam nogi z waty:D

Natalka

anastazja

Re: 9 rano…..mam się stawić na porodówce:D…..długi

A po co Ty tam jedziesz ? po co wywolywac porod jak nie ma potrzeby ? a takiego meza co nalega na wywolywanie porodu to bym chyba …………………….
    A tak wogole to bardzo smieszne te mecze meskie podejscie jakisies idiotyczne to , jak dla mnie
    chociazby z powodu ze kobita ma rodzic a oni o pilce hehehe cholernie smieszne ………
    Widze ze jestes wyluzowana
    Mam nadzieje ze maz nie bedzie gral w pile na porodowce

Jagoda01.08.03

anastazja

aaaaaa moze jakis stosuneczek ??? moze nie bedzie trzeba wywolywac …..

Jagoda01.08.03

aurax

wszytsko bedzie dobrze, uszka do góry
    pozdrowionka 🙂

olamini

Wszystko będzie dobrze, znam to, bo sama miałam wywołany poród( 8 dni po terminie)
    Wiedzałam kilka dni wcześniej kiedy mam sie wstawić na porodówke….- to był najdłuzszy wekend w moim życiu….

Ola,Paulinka( 2 latka) +wrzesniowa kruszynka

lilianka

Troszkę Ci zazdroszcze, bo też juz bym chciała
    Trzymam kciuki, będzie dobrze

Pozdrawiam

lilianka

onka

dobrze bedzie ! 😉
    powodzenia 😉

onka & ;18.08.03

annak26

Re: 9 rano…..mam sie˛ stawic´ na porodówce:D…..d?ugi

Powodzenia i daj znac jak poszlo….
    oczywiscie z meczem :-)))))))))))

Ania GG 9102439

oliweczka

Powodzenia!!!
    Widze, ze juz niedlugo kolejna Natalke przywitamy
    Trzymajcie sie cieplo!

Ania i Natunia (12.01.04)

magdzik22

Ale bedzie latwo Twojemu Dzieciaczkowi zapamietac date rozpoczecia rozgrywek EURO 2004

Trzymam kciuki, zebys sie „wyrobila” przed meczem. Potem panowie zajma sie soba, telewizorem i powaznymi meskimi rozmowami o pilce, a Ty i Dzidzius bedziecie mieli czas tylko dla siebie

PS mam nadzieje, ze polozne to kobiety – na wszelki wypadek, gdybys potrzebowala kogos zawolac…

M&M

kijaneczka

jednak wróciłam

wróciłam, bez dzidziola…….
    …..bo……..się okazało, że ordynator nie ma zaplecza operacyjnego jakby się coś działo………….bo jest weekend i powyjeżdzali lekarze……….dla mnie to sensowny powód
    ……poza tym mówi, że jest różnica między środą kiedy mnie widział ostatnio a teraz………..mam się stawić w poniedziałek jak nie zacznie się wcześniej
    ….tak więc jeszcze jestem z Wami babuski:D

Natalka

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close