94 letnia samobójczyni z Łodzi…

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 15)
  • Autor
    Wpisy

karolcia79

czy faktycznie nikt z przechodniów nie widział kobiety siedzącej na parapecie okna????:Wow!::Wow!:
    jestem zszokowana ludzką znieczulicą…;(
    a fotograf też jej nie zauważył..

kantalupa

szczerze mowiac, nie dziwie sie, ze nikt nie widzial
    sama chodze raczej ze wzrokiem utkwionym na wysokosci wzrostu doroslego czlowieka, a glebsza perspektywa malo mnie zajmuje

bardziej mnie zastanawia, ze starsza pani, beda schizofreniczka, byla pozostawiona sama sobie

smutne to

ciapa

bez sensu … i po co to koles pokazuje, jakby było się czym chwalić…tania sensacja.
    Na pierwszej stronie faktu pewnie będzie z żewną histora o staruszcze…którą załaoże się, że za życia nikt się nie interesował.
    Dla mnie żenada

magdzik

Znów tragedia zrobiona tanią sensacją 🙁

ladybug

[…]tymczasem chwilę później staruszka roztrzaskała się o chodnik[…]

Co to w ogole jest za jezyk??

ja3

Jak dla mnie sytuacja tragiczna. Goinie człowiek. Nieważne ile ma lat. A że jet to śmierć samobujcza to boli ze zdwojoną siłą. Wierzcie mi.

karolcia79

Zamieszczone przez ciapa
    bez sensu … i po co to koles pokazuje, jakby było się czym chwalić…tania sensacja.
    Na pierwszej stronie faktu pewnie będzie z żewną histora o staruszcze…którą załaoże się, że za życia nikt się nie interesował.
    Dla mnie żenada

Dokładnie.na miejscu kolesia wogóle nie puściłabym w obieg tych zdjęc.:Nie nie:
    to wielka tragedia przecież..
    a tak a propo :to napisali ,że” prawdopodobnie” sama skoczyła,więc po co nagłówek samobójczyni?dlatego że była chora?
    dziwne jak dla mnie to wszystko…
    ludzie robią sensację na cudzej krzywdzie:(

gablysia

Przez przypadek robil zdjęcia pustej nudnej ulicy…
    … i przez przypadek nie widział nic w obiektywie…
    … no przez przypadek…
    Tej latarni na środku chyba chciał zrobić zdjęcie…
    🙁 biedna kobieta.

asik

Zamieszczone przez Gablysia
    Przez przypadek robil zdjęcia pustej nudnej ulicy…

No Piotrkowska to chyba nie jest pusta o żadnej porze dnia czy nocy. Tam zawsze kręcą się ludzie.

heksa

To przykre ze ta biedna staruszka musiala sie do samobojstwa posunac. Ale wcale sie nie dziwie ze fotograf nie widzial jej robiac zdjecia. Zblizenie w artykule jest pewnie tylko fragmentem wiekszego ujecia.

Nie tak dawno zastanawialam sie nad tym, za zawsze sie znajdzie ktos kto, przez przypadek badz nie, uwieczni tego typu zdarzenia. Ile ludzi nakrecilo zamachy terrorystyczne z 9/11, albo samolot ladujacy na rzece Hudson.

Gdybym byla swiadkiem takiego zdarzenia, to chyba bylaby ostatnia rzecz o ktorej bym pomyslala, zeby krecic film komorka … pomijajac fakt, ze stresu pewnie nie wiedzialabym jak to zrobic.

Kiedys ogladalam program o dosc kontrowersyjnym dokumentarzu(?) – facet mial ustawiona kamere na most, ktory znany byl z samobojstw … no i uchwycil calkiem spora liczbe ludzi ktorzy z niego skoczyli, ale takze okolicznosci tych czynow, brak reakcji przechodniow, albo kilkukrotne podejscia samobojcow. Straszne to bylo.

ciapa

Zamieszczone przez heksa
    Kiedys ogladalam program o dosc kontrowersyjnym dokumentarzu(?) – facet mial ustawiona kamere na most, ktory znany byl z samobojstw … no i uchwycil calkiem spora liczbe ludzi ktorzy z niego skoczyli, ale takze okolicznosci tych czynow, brak reakcji przechodniow, albo kilkukrotne podejscia samobojcow. Straszne to bylo.

:Szok:

karolcia79

:Wow!::Wow!::Wow!:

yoko

Zamieszczone przez Asik77
    No Piotrkowska to chyba nie jest pusta o żadnej porze dnia czy nocy. Tam zawsze kręcą się ludzie.

przy calej tej tragedii cudem jest, że ta Pani nie spadła na kogoś i równiez jego nie zabiła.

karolcia79

Zamieszczone przez bruni
    przy calej tej tragedii cudem jest, że ta Pani nie spadła na kogoś i równiez jego nie zabiła.

Widać cuda się zdarzają…

ahimsa

Zamieszczone przez heksa
    To przykre ze ta biedna staruszka musiala sie do samobojstwa posunac. Ale wcale sie nie dziwie ze fotograf nie widzial jej robiac zdjecia. Zblizenie w artykule jest pewnie tylko fragmentem wiekszego ujecia.

Nie tak dawno zastanawialam sie nad tym, za zawsze sie znajdzie ktos kto, przez przypadek badz nie, uwieczni tego typu zdarzenia. Ile ludzi nakrecilo zamachy terrorystyczne z 9/11, albo samolot ladujacy na rzece Hudson.

Gdybym byla swiadkiem takiego zdarzenia, to chyba bylaby ostatnia rzecz o ktorej bym pomyslala, zeby krecic film komorka … pomijajac fakt, ze stresu pewnie nie wiedzialabym jak to zrobic.

Chyba też to oglądałam….

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 15)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close