94 letnia samobójczyni z Łodzi…

czy faktycznie nikt z przechodniów nie widział kobiety siedzącej na parapecie okna????:Wow!::Wow!:
jestem zszokowana ludzką znieczulicą…;(
a fotograf też jej nie zauważył..

14 odpowiedzi na pytanie: 94 letnia samobójczyni z Łodzi…

kantalupa Dodane ponad rok temu,

szczerze mowiac, nie dziwie sie, ze nikt nie widzial
sama chodze raczej ze wzrokiem utkwionym na wysokosci wzrostu doroslego czlowieka, a glebsza perspektywa malo mnie zajmuje

bardziej mnie zastanawia, ze starsza pani, beda schizofreniczka, byla pozostawiona sama sobie

smutne to

ciapa Dodane ponad rok temu,

bez sensu … i po co to koles pokazuje, jakby było się czym chwalić…tania sensacja.
Na pierwszej stronie faktu pewnie będzie z żewną histora o staruszcze…którą załaoże się, że za życia nikt się nie interesował.
Dla mnie żenada

magdzik Dodane ponad rok temu,

Znów tragedia zrobiona tanią sensacją 🙁

ladybug Dodane ponad rok temu,

[…]tymczasem chwilę później staruszka roztrzaskała się o chodnik[…]

Co to w ogole jest za jezyk??

ja3 Dodane ponad rok temu,

Jak dla mnie sytuacja tragiczna. Goinie człowiek. Nieważne ile ma lat. A że jet to śmierć samobujcza to boli ze zdwojoną siłą. Wierzcie mi.

karolcia79 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez ciapa:bez sensu … i po co to koles pokazuje, jakby było się czym chwalić…tania sensacja.
Na pierwszej stronie faktu pewnie będzie z żewną histora o staruszcze…którą załaoże się, że za życia nikt się nie interesował.
Dla mnie żenada

Dokładnie.na miejscu kolesia wogóle nie puściłabym w obieg tych zdjęc.:Nie nie:
to wielka tragedia przecież..
a tak a propo :to napisali ,że” prawdopodobnie” sama skoczyła,więc po co nagłówek samobójczyni?dlatego że była chora?
dziwne jak dla mnie to wszystko…
ludzie robią sensację na cudzej krzywdzie:(

gablysia Dodane ponad rok temu,

Przez przypadek robil zdjęcia pustej nudnej ulicy…
… i przez przypadek nie widział nic w obiektywie…
… no przez przypadek…
Tej latarni na środku chyba chciał zrobić zdjęcie…
🙁 biedna kobieta.

asik Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Gablysia:Przez przypadek robil zdjęcia pustej nudnej ulicy…

No Piotrkowska to chyba nie jest pusta o żadnej porze dnia czy nocy. Tam zawsze kręcą się ludzie.

heksa Dodane ponad rok temu,

To przykre ze ta biedna staruszka musiala sie do samobojstwa posunac. Ale wcale sie nie dziwie ze fotograf nie widzial jej robiac zdjecia. Zblizenie w artykule jest pewnie tylko fragmentem wiekszego ujecia.

Nie tak dawno zastanawialam sie nad tym, za zawsze sie znajdzie ktos kto, przez przypadek badz nie, uwieczni tego typu zdarzenia. Ile ludzi nakrecilo zamachy terrorystyczne z 9/11, albo samolot ladujacy na rzece Hudson.

Gdybym byla swiadkiem takiego zdarzenia, to chyba bylaby ostatnia rzecz o ktorej bym pomyslala, zeby krecic film komorka … pomijajac fakt, ze stresu pewnie nie wiedzialabym jak to zrobic.

Kiedys ogladalam program o dosc kontrowersyjnym dokumentarzu(?) – facet mial ustawiona kamere na most, ktory znany byl z samobojstw … no i uchwycil calkiem spora liczbe ludzi ktorzy z niego skoczyli, ale takze okolicznosci tych czynow, brak reakcji przechodniow, albo kilkukrotne podejscia samobojcow. Straszne to bylo.

ciapa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez heksa:
Kiedys ogladalam program o dosc kontrowersyjnym dokumentarzu(?) – facet mial ustawiona kamere na most, ktory znany byl z samobojstw … no i uchwycil calkiem spora liczbe ludzi ktorzy z niego skoczyli, ale takze okolicznosci tych czynow, brak reakcji przechodniow, albo kilkukrotne podejscia samobojcow. Straszne to bylo.

:Szok:

:Wow!::Wow!::Wow!:

yoko Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Asik77:No Piotrkowska to chyba nie jest pusta o żadnej porze dnia czy nocy. Tam zawsze kręcą się ludzie.

przy calej tej tragedii cudem jest, że ta Pani nie spadła na kogoś i równiez jego nie zabiła.

Zamieszczone przez bruni:przy calej tej tragedii cudem jest, że ta Pani nie spadła na kogoś i równiez jego nie zabiła.

Widać cuda się zdarzają…

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez heksa:To przykre ze ta biedna staruszka musiala sie do samobojstwa posunac. Ale wcale sie nie dziwie ze fotograf nie widzial jej robiac zdjecia. Zblizenie w artykule jest pewnie tylko fragmentem wiekszego ujecia.

Nie tak dawno zastanawialam sie nad tym, za zawsze sie znajdzie ktos kto, przez przypadek badz nie, uwieczni tego typu zdarzenia. Ile ludzi nakrecilo zamachy terrorystyczne z 9/11, albo samolot ladujacy na rzece Hudson.

Gdybym byla swiadkiem takiego zdarzenia, to chyba bylaby ostatnia rzecz o ktorej bym pomyslala, zeby krecic film komorka … pomijajac fakt, ze stresu pewnie nie wiedzialabym jak to zrobic.

Chyba też to oglądałam….

Znasz odpowiedź na pytanie: 94 letnia samobójczyni z Łodzi…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
pączkowo
[IMG]http://www.oskroba.pl/produkty/paczek_z_adwokatem.jpg[/IMG] 11.00 a ja juz mam 4 sztuki na liczniku o cztery pączki szersza w tyłku i talii :Wstyd:
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
dwurożność i seks
Witam. Jestem w 5tc. Wczoraj dowiedziałam się, że moja macica jest dwurożna. Z tego przejęcia nie zapytałam lekarza czy mogę teraz współżyć?
Czytaj dalej