♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ cz.II ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

143 odpowiedzi na pytanie: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ cz.II ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  1. dużo nas

    dużo nas dziewczynki
    i zeby dobrze wątek zacząć to usmiechy wszystskim sle 🙂

    + ktosik

    • Re: dużo nas

      no no moje drogie styczniowki 🙂
      widze ze nas coraz wiecej i tak trzymac 🙂
      pozdrawiam cieplutko i sciskam mocno 😀

      • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ cz.II ♥ ♥ ♥ ♥

        Sporo nas, choć ostatnio tylko niewielka część sie udziela…
        No ale wiadomo wakacje, towarzystwo się pewnie urlopuje…
        Ja też ostatnio mało pisałam, bo jakoś nie mogłam się otrząsnąć po inwazji złych wieści.

        Pogoda za oknem nieciekawa. Nic mi się nie chce. Czuję się tez jakoś nieciekawie. Od dłuższego czasu okropnie bolą mnie plecy. Nie wiem czym to jest spowodowane bo od strony ginekologicznej ponoć jest wszystko w porządku.
        Brzucho już też zdrowo wystaje do przodu. Jak tak dalej pójdzie to na końcu ciąży będę sie kulać…

        Pozdrawiam wszystkie “ciężarówki”


        + styczniowy ktoś

        • Re: Już jestem

          Cześć Dziewczyny,
          Mnie także przez jakiś czas nie było z uwagi na ostatnie smutne wiadomości dotyczące styczniówek. Ale teraz melduję się w nowym wątku. Mieszkam w Łodzi i zamierzam rodzić w Matce Polce tak jak poprzednio a tam… aktualnie strajk lekarzy. Nawet lekarz do którego chodzę prywatnie nie jest w stanie załatwić przyjęcia. Tam nikt nie przyjmuje ciężarnych, ba – nawet w kiepskim stanie. Oddział Perinatologii – czyli ciąży powikłanej zamknięty. Dziewczyny. Cieszmy się że nasze dzieci przyjdą na świat w styczniu. Wtedy, mam nadzieję strajku nie będzie a lekarze, pielęgniarki i położne będą milsze (po podwyżkach).
          Generalnie to jakiś KOSZMAR, Matka Polka jest najlepiej wyposażonym szpitalem w Łodzi, jest tam także specjalistyczny oddział dla noworodków, tam przywożą i ratują wcześniaki z łodzi i województwa, robią to co niemożliwe lub prawie niemożliwe, jak i przyjmują kobiety z zagrożeniem ciąży – To naprawdę draństwo, walka o podwyżki w tak “świński” sposób nie przystoi lekarzom.

          Życzę Wam ZDROWIA, ZDROWIA i jeszcze raz ZDROWIA. OMIJAJCIE SZPITALE. Powodzenia

          • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ cz.II ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

            Listę uaktualniła jeszcze “mamahani” – dziękuję.
            Dostałam już info ad listy i postaram się to jakoś prowadzić.
            Ale oczywiście jeśli znajdzie się tu jakaś styczniówka ze znajomością Corel’a to chętnie oddam listę bo ja Corel’a nie mam 🙁

            U mnie na razie wszystko dobrze. Tzn. od miesiąca już nie plamię. W szpitalu byłam tylko albo aż dwa razy i na razie się nie wybieram. Pod koniec miesiąca będę miała kolejne usg. Sprawdzimy co tam się dzieje, bo ostatnio lekarz wykrył jakieś zmiany na macicy (być może buduje się mięśniak).
            Poza tym leżę w domku.

            Wczoraj byłam na chwilkę w pracy i tylko niepotrzebnie się zdenerwowałam. Z ust szefa usłyszałam “rozmawiałem z dziewczynami, wiem jak to jest” – niby chodziło mu o to, że domyśla się że zrobiłam sobie urlop. Od razu Mu się odciełam, żeby mi tu nie zarzucał że sobie wymyślam choroby i leżę bez powodu na zwolnieniu. Po raz kolejny się przekonałam, ze On nie zdaje sobie sprawy z pewnych rzeczy.
            Przypomniałam mu jak to w piewszej ciąży pracowałam do ostatniego dnia przed pójściem do szpitala i jak to jeździłam nawet w delegacje z wielkim brzuchem.
            Ale do faceta chyba nie dociera 🙁
            Postanowiłam, że koniec z litością i nie będę teraz nawet palcem dotykać służbowych maili. Chyba za bardzo chciałam im pomóc bo przecież odeszłam na zwolnienie z dnia na dzień.

            No to teraz leżę w domku, objadam się owocami i odpoczywam. A co! Jak dobrze pójdzie wrócę do pracy w maju przyszłego roku 🙂

            pozdrawiam

            Johanka

            • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ cz.II ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

              oooo jestem na liscie,hurrra!!!jak ladnie to wyglada!!
              ja sie czuje dzisiaj tak sobie,troche pobolewa brzuch i samopoczucie takie do niczego,moze przez ta pogode bo u mnie deszczowo i zimno,a jeszcze sie wkurzylam bo bylam z moimi coreczkami na badaniach okresowych na 4 latka,mialam termin na 9.30 a musialam czekac 3 godziny!!!

              • Re: co na bezsennosc??

                dziewczyny pomocy,normalnie przez ta ciaze to sie mi wszystko poprzestawialo,nie pije kawy,czarnej herbaty a nie moge w nocy spac,tzn mam problem wielki z zasnieciem,dzisiaj walczylam do po 1 w nocy,a rano wstaje wczesnie bo dzieci mnie budza… przed ciaza pilam duzo kawy i normalnie zasypaialam,juz przed 22 a teraz….czy Wy tez tak macie?

                • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ cz.II ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

                  witam 🙂
                  widze ze dzis to nie tylko ja sie kiepsko czuje podbrzusze mnie troche pobolewa i rwie masakra kilka sekund bolu ale to jakiego 🙁 glowa boli chodz za oknem sloneczko najlepiej to bym sie polozyla do lozka a tu trzeba siedziec do 15 w pracy bo zwolnic sie nie wolno (obecnie jestem na stazu) no chyba ze pojde na L4 ale do wizyty zostaly mi jeszcze 2 tyg.
                  Mam nadzieje ze jakos przezyje do wizyty bo jak narazie jest ciezko : (

                  • Re: co na bezsennosc??

                    wręcz odwrotnie zasypiam w locie 🙂
                    a na bezsednnosc to ciepłe mleko lub ziółka np melisa oraz odprężająca kąpiel ipt rzeczy

                    + ktosik

                    • ta głowa to i mnie dziś napie…. niemiłożebnie
                      aż sobie zrobiłam lekką kawe wypiłam i mam jeszcze gorzej bo nie dość że głowe czuje dalej to najchętniej bym miała romans z muszlą
                      Nie martw sie do 15 niedaleko… też tak sie męcze

                      + ktosik

                      • po co łazisz tam gdzie nie masz 🙂
                        leżec w domu jak pan bog i doktor kazali 🙂
                        odpoczywaj zatem póki możesz
                        pozdrawiam

                        + ktosik

                        • Re: Już jestem

                          eee tam do stycznia chyba im przejdzie 🙂 jak nie to my zaczniemy strajkowac ciekawe jak by rząd zareagował gdyby białe miasteczko założyły ciężarne i jak by sie ono nazywało?

                          ale to nie powazne że nie przyjmują nawet cięzarnych
                          u nas jakos łagodnie z tym starajkiem bo z chorym dzieckiem i mnie gin przyjoł bez problemu

                          pozdrawiam serdecznie

                          + ktosik

                          • Re: co na bezsennosc??

                            niestety odprezajaca kapiel nie wchodzi w rachube,mam zabronione sie kapac w wannie tzn lezec sobie,moge tylko szybciutko pod prysznicem :(, przed ciaza uwielbialam mietowa herbatke sobie tak wypic przed spaniem,ale gherbatka mietowa tez tabu (nie wiem dlaczego tego tez mi zabronil lekarz,he),o melisie nic nie wspominal wiec jutro sobie kupie a dzisiaj sprobuje wypisc gorace mleko a moze faktycznie pomoze

                            • Re: ♥

                              W odpowiedzi na:


                              po co łazisz tam gdzie nie masz 🙂


                              z głupiego poczucia obowiązku 🙁

                              Johanka

                              • Re: co na bezsennosc??

                                kąpiel w wannie z ciepłą wodą w ciąży nie jest wskazana, zaleca się prysznic
                                a meilisa – chyba nie ma przeciwskazań, wręcz przeciwnie 🙂

                                Johanka

                                • Re: Już jestem

                                  Czyli co, cały oddział położniczy i patologii ciąży jest nieczynny? To jakiś absurd.
                                  Czasem mam obawy czy te całe wariactwo skończy się do końca roku. Czy czasem nie będzie jeszcze gorzej.


                                  + styczniowy ktoś

                                  • Re: Już jestem

                                    najgorsze w tym strajku jest to ze on nie uderza w rzad tylko w nas zwyklych obywateli 🙁 i jak tu sie nie martwic
                                    mam nadzieje ze ten caly ich strajk sie skonczy zanim my zaczniemy rodzic bo sie okaze ze nie bedziemy mialy jeszcze gdzie 🙁

                                    • Re: ♥

                                      Teraz najważniejszy obowiązek to jest Twoje dziecko
                                      Wiem, rozumiem, praca…..też byłam taka… do czasu…. Potem nawet L4 wysyłam pocztą i oczywiście za potwiedzeniem odbioru bo byli mi wstanie powiedziec że zgubiło sie na poczcie 🙁

                                      + ktosik

                                      • Re: Już jestem

                                        Przeważnie tak jest, że najbardziej cierpi ten szary obywatel a cały rząd ma to wszystko w d…. Ich stać na prywatne zagraniczne kliniki jakby co.

                                        Ja póki co nie musiałam korzystać z opieki szpitalnej (tfu, tfu…) ale i też nie słyszałam aby tu u mnie na Śląsku działy sie takie szopki.

                                        Pozostaje mieć nadzieję, że to się wszystko unormuję do końca roku.


                                        + styczniowy ktoś

                                        • Re: Już jestem

                                          no u mnie jak narazie w Zielonej Górze tez nie slychac zeby byly takie problemy jak w lódzkim
                                          naszczescie wiekszosc lekarzy odemnie ze szpitala twiedzi ze strajk jest dobry dopoki nie uderza bezposrednio w pacjetow. I takich lekarzy uwazam za “prawdziwych “lekarzy. Wkoncu skladali przysiege zeby nie szkodzic ludzkiemu zdrowiu i zyciu a teraz co robia szkodza i to bardzo.

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ cz.II ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general