a ja nie wiem …

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #24892

    smoczkab

    co się dzieje. Znów mnie mój organizm zaskakuje. Miała być przerwa w staraniach na zwalczenie testosteronku. Miałam wywoływać zwierzaczka @ zwanego. A tu niespodziewanie zwierz sam się pojawił po trzech miesiącach … całe szczęście w ostatnim dniu wakacji. No to ja bach proszeczki – rigevidon – i myslałm, że wszystko będzie ok. Ale chyba nie jest. @ już siódmy dzień u mnie siedzi i kiepsko się czuję. Cały dzień mnie mdli. Koszmar. Dodam tylko, że brałam już kiedyś te proszki i wszystko było ok. Muszę chyba zadzwonić do mojej Pani gin. A może wy miałyscie podobnie ?

    Aguś

    Edited by smoczkab on 2003/09/03 22:57.

    #334476

    gosiaf

    Re: a ja niewiem …

    Nie miala nic takiego, ale do gina biegnij szybciutko, wszelkie watpliwosci trzeba szybko rozwiac.

    Gosia
    wykresik

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close