A ja sie nie zgadzam!!!!!!!!!

za pogrzeb Pary prezydenckiej na Wawelu – nie zgadzam sie i już… to miejsce wręcz święte dla historii naszego kraju i oni po prostu nie powinni byc tam pochowani – Na jakiej podstawi??????? Tam leza królowie.a po odejsciu od monarchii pochowano tam 2 osoby Piłsudskiego i Sikorskiego – a Lech Kaczyński mimo całej sympatii do niego jako do człowieka do piet im nie dorasta…….

Strona 3 odpowiedzi na pytanie: A ja sie nie zgadzam!!!!!!!!!

sole Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez bruni:nie zrozumiałaś mnie.

zgadzam się, ale równie dobrze może sie okazać, ze jednak najlepsze.
pewnych rzeczy nie powinno się oceniać na gorąco.
za x lat karty historii mogą pokazać, że był WIELKIM PREZYDENTEM, że Jego decyzje były dobre dla kraju, ale trzeba było czasu, by powstały owoce tych decyzji. Mogą pokazać odwrotnie, ale fakty się nie zmienią.
Zginął Prezydent, najwyższa rangą osoba w państwie, wybrany przez NAS, zginął służąc krajowi.
Jak każdemu zmarłemu należy mu się SZACUNEK i najzwyczajniej na swiecie IMO na takie dyskusje jest za wcześnie.

Gorzej jak po latach okaże sie ze sprzedał pól polski, wygnał młodych wykształconych ludzi na zmywaki do Anglii i robił tylko zamieszanie w UE które nic dobrego Polsce nie przyniosło bo na pierwszych stronach gazet polska jest opisana jako kraj ultra katolicki pełny pieniaczy….

Nie mowie ze to prawda ale…

I co będą go wyciągać z Wawelu?
Bo decyzja była podjęta pochopnie w żałobie?

mk1 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez aborka:***

zastanówmy sie tak czysto teoretycznie . Umiera inny prezydent. W sposb naturalny. (mamy 3 do wybory). czy ktos ich bedzie chciał chować na wawelu?

Dla mnie osobiscie jest to miejsce dla osób o wbitnych ZASŁUGACH. cokolwiek mozna mówic o L.K to jakis spektakularnych zaslug on nie ma. Moze więcej dla warszawy jako jej Prezydent. Ale jak znacie jakies załugi to chętnie posłucham.
Wałęsa jai by nie był zasługi ma. Nobla dostał. I mimo ze mam o nim podobne zdanie to bardziej mi pasuje jako osoba na Wawel.

I być może zostanie na Wawelu pochowany. Pochowanie na Wawelu Prezydenta Kaczyńskiego nie przekresla pochowania Wałęsy. A o wybitnych zasługach zazwyczaj mówi się po latach.
Nigdy nie byłam zwolenniczką Kaczyńskich, decyzja była dla mnie dużym zaskoczeniem ale uważam, jak wcześniej napisałam, że był wielkim patriotą, który zginął “na służbie” oprócz tego a może przede wszystkim był tez człowiekiem popełniajacym błędy tak jak my Piłsudski czy Sikorski.
Symboliczne miejsce dla Prezydenta Polski, głowy Państwa, który zginął w tragicznych okolicznościach.

mk1 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez sole:A co Wy na to ze internauci sa za tym aby para prezydencka nie byla pochowana na Wawelu…

[Zobacz stronę]

Pewno też i Ci, którzy szydzili z niego za życia też w sieci…

beamama Dodane ponad rok temu,

Mnie tylko jedno powaliło w tym wątku, i to dosłownie….
Wykropkowany epitet w stronę Ojca Świętego 🙁
Tylko tyle napiszę, więcej komentować nie będe :(:(:(

gablysia Dodane ponad rok temu,

Nie wierzę, ze pochowaja go na Wawelu. Kraków zamieniłby sie w jeden wielki protest. Nikt tego nie będzie chciał….
August Poniatowski tez na Wawelu nie lezy, mimo,iż był królem…. ale … też był podobnie lubiany co Kaczyński 🙂

To pierwsza taka sytuacja, gdy musimy pochować prezydenta tej nowej lepszej demokratycznej Polski.

Ale i tak moim zdaniem Powązki to najlepsze miejsce dla pary prezydenckiej. Nie rozumiem też dlaczego nie mieliby zostać pochowani pod tą nową katedrą w Warszawie, obok Ryszarda Kaczorowskiego.

yoko Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez SuperBasiek:pozwolę sobie zaznaczyć iż prezydenta wybierają ludzie, szaraki, decyduje głos społeczeństwa, przypadek, dobra lub zła reklama…. z wieszcz, kimże jest wieszcz obok prezydenta, tylko jednym z wielu, potężnie utalentowanym człowiekiem (jeżeli ktoś jest wierzący może nawet rzec: “talent od Boga”), który w historii będzie zapamiętany jako wielki poeta czy pisarz… na ale skoro wieszcz to TYLKO wieszcz (???) …. ech…. Faraonowie byli ponoć wysłannikami Bogów, ich przedstawicielami na Ziemi…. tamte czasy były dość dawno, wypadało by zejść na ziemię i stanąć w realiach….

… przykro mi że zginęło tylu ludzi w tym wypadku, współczuję bardzo ich rodzinom, bo to byli czyiś bliscy, kochani, ale nikt z nas życia im już nie wróci, nie ma się co licytować, wszyscy byli ważni jako ludzie….

Pozdrówki 🙂
prawie byśmy się zgodziły…
prezydenta wybierają ludzie – zarówno Ci szarzy, jak i inteligencja, ludzie z róznymi talentami – od Boga czy nie.
napisałam wyraźnie, że nie stawiam ludzi jeden ponad drugim czy poniżej.
nie tędy droga. po raz kolejny piszę, że to historia pokaże – tak jak w przypadku choćby wlasnie Piłsudskiego.
Czy na dziś wydaje mi się to dobra decyzja? Nie wiem, ale też i nie do mnie ona należy – nie ośmieliłabym się decydować.

yoko Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez beamama:Mnie tylko jedno powaliło w tym wątku, i to dosłownie….
Wykropkowany epitet w stronę Ojca Świętego 🙁
Tylko tyle napiszę, więcej komentować nie będe :(:(:(

zgadzam sie, szok!
Zamieszczone przez Gablysia:moim zdaniem Powązki to najlepsze miejsce dla pary prezydenckiej. Nie rozumiem też dlaczego nie mieliby zostać pochowani pod tą nową katedrą w Warszawie, obok Ryszarda Kaczorowskiego.

byłam przekonana do dziś, że Para prezydencka spocznie na Powązkach, szczerze mówiac.

aborka Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez sole:Gorzej jak po latach okaże sie ze sprzedał pól polski, wygnał młodych wykształconych ludzi na zmywaki do Anglii i robił tylko zamieszanie w UE które nic dobrego Polsce nie przyniosło bo na pierwszych stronach gazet polska jest opisana jako kraj ultra katolicki pełny pieniaczy….

Nie mowie ze to prawda ale…

I co będą go wyciągać z Wawelu?
Bo decyzja była podjęta pochopnie w żałobie?

w sumie mysle sobie tak… taki król tez nie zawsze robił dobrze dla kraju a królem był bo sie w dobrej rodzinie urodził….

A potem to juz i tak nie ma znaczenia.

Owszem, dla nas Wawel to symbol. Dla mojego sumienia wystaczyła by jakas Aleja Zasłuzonych. ALe to nie moja sprawa.

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez justonka:za pogrzeb Pary prezydenckiej na Wawelu

Mam takie samo zdanie.

aborka Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez kamuszka:Dziewczyny-zamiast pienić się-pomyślcie, czy Kaczyńskiego od Wałęsy może odróżnić to, że zginął tragicznie podczas służby dla naszego kraju. Weźcie przy tym pod uwagę okoliczności jego śmierci – to, gdzie zginął, kiedy to się stało i po co tam leciał. Jeśli to właśnie nie jest wystarczającym powodem, żeby uszanować decyzję o pochówku na Wawelu (jeżeli takowa zapadnie oczywiście), to możecie dalej pienić się i kłócić, kto ma rację, kto nie. BYĆ moze jednak to Was przekona, że tak samo jak decyzja o pochówku na Wawelu może być przejawem chwili, tak samo i Wasze krzyki mogą się okazać podobnym przejawem.
własnie tu dla mnie jest problem. Dla mnie człowieka ocenia sie przez to jak żył i co zrobił a nie w jakich okolicznosciach umarł. sam pech i nieszczęsliwy zbieg okolicznosci nie moze decydowac jak ktos jest wazny dla narodu.

a jak by zginąl lecąc do Brukseli to by robiło róznice??????

miamia Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez dąbro7:a komu porównywać te dwie osoby? Tobie? mnie? czy czas pokaże?

Piłsudski tak czczony dziś w chwili śmierci nie był jeszcze legendą
proponuje też poczytać jak to było z jego pochówkiem na Wawelu tzn. raczej ze zdecydowanym sprzeciwem wobec takiego pomysłu

a czemu nie możemy ich porównać?, tu i dziś z perspektywy naszych czasów? czemu nie wolno nam oceniać?
to właśnie my mamy prawo oceniać tych co nam są współcześni, znając realia dzisiejszego świata, nam jest najłatwiej, dużo łatwiej niż tym co za 100 czy 200 lat będą dzisiejszą historię znać tylko z książek (o ile wtedy będzie się jeszcze ksiązki czytać)

i powtórzę tych dwóch postaci nie da się porównać

mk1 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez aborka:własnie tu dla mnie jest problem. Dla mnie człowieka ocenia sie przez to jak żył i co zrobił a nie w jakich okolicznosciach umarł. sam pech i nieszczęsliwy zbieg okolicznosci nie moze decydowac jak ktos jest wazny dla narodu.

a jak by zginąl lecąc do Brukseli to by robiło róznice??????

Może decydować bo jak widać po ogromie bólu i tego jak ludzie przeżywają żałobę był ważny. I jego symboliczna śmierć juz bardzo dużo dobrego zrobiła dla Polski, zjednoczyła nas i to jest bezcenne mimo całego ogromu tragedii.

dagi Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez justonka:Dla mnie żałoba po P. Kaczyńskim się skończyła – jestem w 100% zdegustowana i tyle…..
bufonada -p jeszcze troche to do grot watykańskich go beda chceli wcisnąc…

W takim razie prosze Cie o uszanowanie mojej zaloby, poniewaz ja nadal oplakuje wielkich, ktorzy odeszli.

Jestem zniesmaczona tym co tutaj napisalas.

yoko Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez aborka:Dla mnie człowieka ocenia sie przez to jak żył i co zrobił a nie w jakich okolicznosciach umarł. sam pech i nieszczęsliwy zbieg okolicznosci nie moze decydowac jak ktos jest wazny dla narodu.

a jak by zginąl lecąc do Brukseli to by robiło róznice??????

jak żył?
kim był?
co zrobił?
wydaje mi sie, że chyba wiekszość odpowiedzi na te pytania sprawiła, ze jednak wybraliśmy Go na Prezydenta, a nie zrobilibyśmy tego gdyby nie był osobą prawą. Przecież podczas kampanii wyciągnieto by mu nawet brud spod najmniejszego paznkocia, bo tak to już jest.
Nie głosowałam na L. Kaczyńskiego, ale miałam wpływ, jak każdy z Was na to, że Prezydentem został.

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez agazyla:
{Papież Benedykt XVI ma zaplanowaną wizytę na Malcie w najbliższy weekend i nie informował, by chciał zmienić swoje plany. Jego pielgrzymka do Malty była planowana od roku ? poinformowała redakcję portalu fakt.pl biuro prasowe papieża.

Na pewno jednak papież będzie się łączył w cierpieniu z Polską i rodzinami ofiar poprzez modlitwę. Skieruje też kilka słów do cierpiących Polaków.}

i szlak mnie trafił na miejscu, co za s……

nasz Jan Paweł byłby na pewno -mało tego on byłby juz w sobote w Katyniu …..a ten szkoda gadac i !!!!

Ja jestem ateistką…ale o Papieżu w życiu nawet nie śmiałabym tak pomyśleć…
Zaraz się okaże, że jesteś katoliczką….wstydź się.

mai Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez beamama:Mnie tylko jedno powaliło w tym wątku, i to dosłownie….
Wykropkowany epitet w stronę Ojca Świętego 🙁
Tylko tyle napiszę, więcej komentować nie będe :(:(:(

i mnie 🙁

nie mnie zgadzać się lub nie,
w pierwszym momencie jak usłyszałam też byłam zaskoczona,
bynajmniej nie z powodu oceny czy zasługi Jego można uważać za duże czy nie,
od razu pomyślałam, że Prezydent był Warszawiakiem, tu się urodził, wychował, skończył studia, tu pełnił ważne panstwowe funkcje- to Jego miasto,
z Trójmiastem natomiast Oboje byli bardzo związani, Rodzina i Najblizsi będą mieli całą polskę do przejechania na Ich grób ..

miamia Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez bruni:jak żył?
kim był?
co zrobił?
wydaje mi sie, że chyba wiekszość odpowiedzi na te pytania sprawiła, ze jednak wybraliśmy Go na Prezydenta, a nie zrobilibyśmy tego gdyby nie był osobą prawą. Przecież podczas kampanii wyciągnieto by mu nawet brud spod najmniejszego paznkocia, bo tak to już jest.
Nie głosowałam na L. Kaczyńskiego, ale miałam wpływ, jak każdy z Was na to, że Prezydentem został.

jeśli na niego nie głosowałaś to jaki miałaś wpływ na to, że został prezydentem?
to tak z ciekawości 🙂

miamia Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez mai:i mnie 🙁

nie mnie zgadzać się lub nie,
w pierwszym momencie jak usłyszałam też byłam zaskoczona,
bynajmniej nie z powodu oceny czy zasługi Jego można uważać za duże czy nie,
od razu pomyślałam, że Prezydent był Warszawiakiem, tu się urodził, wychował, skończył studia, tu pełnił ważne panstwowe funkcje- to Jego miasto,
z Trójmiastem natomiast Oboje byli bardzo związani, Rodzina i Najblizsi będą mieli całą polskę do przejechania na Ich grób ..

to ważny argument, kochał Warszawę, i pomimo, że nie należałam do jego zagorzałych zwolenników to wydawał mi się człowiekiem skromnym i myślę, że gdyby miał wybierać to wolałby Warszawę

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez miamia:jeśli na niego nie głosowałaś to jaki miałaś wpływ na to, że został prezydentem?
to tak z ciekawości 🙂

… nie zabrała babci dowodu 😉

Sorrki 😉

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez miamia:a czemu nie możemy ich porównać?, tu i dziś z perspektywy naszych czasów? czemu nie wolno nam oceniać?
to właśnie my mamy prawo oceniać tych co nam są współcześni, znając realia dzisiejszego świata, nam jest najłatwiej, dużo łatwiej niż tym co za 100 czy 200 lat będą dzisiejszą historię znać tylko z książek (o ile wtedy będzie się jeszcze ksiązki czytać)

i powtórzę tych dwóch postaci nie da się porównać

a jakież to studium porównawcze już zdążyłaś przeprowadzić w tym temacie?
jak dla mnie myślenie infantylne wedle zasady, idem per idem

no jasne, że my mamy oceniać, ponieważ dysponujemy kosmiczną zdolnością projekcji decyzji Kaczyńskiego i ich skutków na przyszłość a nie Ci co będą w przyszłości mogli zaobserwować rzeczywisty przebieg zdarzeń

sole Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez nesfree:… nie zabrała babci dowodu 😉

Sorrki 😉
:Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Sorrki

miamia Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez nesfree:… nie zabrała babci dowodu 😉

Sorrki 😉

wiesz, że Cię Kocham 🙂

mery Dodane ponad rok temu,

Mnie ten Wawel też dzisiaj zdziwił, ale nie dlatego, że tam Królowie i tego typu rzeczy. Myślałam, że pogrzeb będzie w Warszawie. Takie to dziwne jak dla mnie, że w Krakowie. Ich rodzina najbardziej chyba z Trójmiastem związana potem z Warszawą i myślałam, że tam spoczną.

chilli Dodane ponad rok temu,

ekhm,
z pewna nieśmiałościa zabiore głos.

Bracia Kaczyńscy niejednokrotnie podkreslali, że sa warszawiakami z urodzenia, z inteligenckiego Żoliborza. Przywiązywali dużą wage do swojego patriotyzmu lokalnego. Maja rodzinny grób na Powązkach.
Dlatego z dużym zaskoczeniem przyjęłam decyzje rodziny o pochowaniu najbliższych z dala od domu rodzinnego, pozbawiając się jednocześnie siebie możliwosci codziennego odwiedzenia grobu – rozumiem, gdzies moze zagrała chęć właśnie historycznego pokazania kosztem swojej wygody i może nawet poświęcenie elementu żałoby jakim jest codzienne odwiedzanie grobu bliskich. Prztynajmniej w pierwszej fazie żałoby.

Jak juz sie mamy podpierac historią to Prezydent Narutowicz pochowany jest w Warszawie. Kaczorowski będzie pochowany w Warszawie. Po drodze mieliśmy kilku naczelników Państwa i wszyscy leżą w stolicy wliczając prezydenta RP Bolesława Bieruta 😉

miamia Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez dąbro7:a jakież to studium porównawcze już zdążyłaś przeprowadzić w tym temacie?
jak dla mnie myślenie infantylne wedle zasady, idem per idem

no jasne, że my mamy oceniać, ponieważ dysponujemy kosmiczną zdolnością projekcji decyzji Kaczyńskiego i ich skutków na przyszłość a nie Ci co będą w przyszłości mogli zaobserwować rzeczywisty przebieg zdarzeń

czy Ty nie widzisz teraz rzeczywistego przebiegu zdarzeń? abstra***ąc od głównego tematu dyskusji
tak trudno przwiedzieć pewne skutki?
być może jedni to potrafią a inni nie, pewnie z różnych względów takich jak np brak wyobraźni, brak wiedzy, brak inteligencji, i pewnie jeszcze kilka innych braków

sole Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez szpilki:ekhm,
z pewna nieśmiałościa zabiore głos.

Bracia Kaczyńscy niejednokrotnie podkreslali, że sa warszawiakami z urodzenia, z inteligenckiego Żoliborza. Przywiązywali dużą wage do swojego patriotyzmu lokalnego. Maja rodzinny grób na Powązkach.
Dlatego z dużym zaskoczeniem przyjęłam decyzje rodziny o pochowaniu najbliższych z dala od domu rodzinnego, pozbawiając się jednocześnie siebie możliwosci codziennego odwiedzenia grobu – rozumiem, gdzies moze zagrała chęć właśnie historycznego pokazania kosztem swojej wygody i może nawet poświęcenie elementu żałoby jakim jest codzienne odwiedzanie grobu bliskich. Prztynajmniej w pierwszej fazie żałoby.

Jak juz sie mamy podpierac historią to Prezydent Narutowicz pochowany jest w Warszawie. Kaczorowski będzie pochowany w Warszawie. Po drodze mieliśmy kilku naczelników Państwa i wszyscy leżą w stolicy wliczając prezydenta RP Bolesława Bieruta 😉
O!!!! Szpilka , jak tam zdrowie? Lepiej się czujesz?

Dodane ponad rok temu,

Rodzina, rodziną, ale tak mi przebiegają myśli,że….. to pomysł Jarosława…

chilli Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez miamia:to ważny argument, kochał Warszawę, i pomimo, że nie należałam do jego zagorzałych zwolenników to wydawał mi się człowiekiem skromnym i myślę, że gdyby miał wybierać to wolałby Warszawę

imo tez
jakos nie moge sobie pomieścić, ze ostatnią wolą, tego jak wszędzie się ostatnio podkreśla bardzo skromnego warszawiaka, byłoby pochowanie wśród głów koronowanych w Krakowie.

miamia Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez nesfree:Rodzina, rodziną, ale tak mi przebiegają myśli,że….. to pomysł Jarosława

też tak podejrzewam
rano w radio słyszałam, że córka chciałaby, żeby byli pochowani na Powązkach

kamuszka Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez mai:i mnie 🙁

nie mnie zgadzać się lub nie,
w pierwszym momencie jak usłyszałam też byłam zaskoczona,
bynajmniej nie z powodu oceny czy zasługi Jego można uważać za duże czy nie,
od razu pomyślałam, że Prezydent był Warszawiakiem, tu się urodził, wychował, skończył studia, tu pełnił ważne panstwowe funkcje- to Jego miasto,
z Trójmiastem natomiast Oboje byli bardzo związani, Rodzina i Najblizsi będą mieli całą polskę do przejechania na Ich grób ..

Zupełnie nie w temacie – Mai – też mamy taką samą czapeczkę i też mojej córci tak dziwnie sterczy ta czapka na czubku głowy :Hyhy: Myślałam, że to tylko mój egzemplarz tak niefortunnie uszyty, a tu widze, że tak ma być 😀
Pozdrawiam,

yoko Dodane ponad rok temu,

też uważam, że Warszawa bylaby rozsadnym rozwiązaniem.

ps. no i faktycznie – nie zabrałam Babci dowodu i żebyście wiedziały, że głosowała na PIS i na L. Kaczyńskiego.

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez bruni:też uważam, że Warszawa bylaby rozsadnym rozwiązaniem.

….

też uważam,że Warszawa byłaby rozsądnym rozwiązaniem.

🙂

lilavati Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez nesfree:Rodzina, rodziną, ale tak mi przebiegają myśli,że….. to pomysł Jarosława…
Ciężko gdybać- przypuszczam, ze rodzinę do zgody na taki pomysł raczej namawiali inni, myslę tak bo też uważam że serce jego najbliżej było stolicy
Gdybym była Rodziną i widziała bym co się dzieje , raczej nie znalazł by się taki co by mnie na Wawel namówił

chilli Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez ania_st:
Gdybym była Rodziną i widziała bym co się dzieje , raczej nie znalazł by się taki co by mnie na Wawel namówił

eee
zalezy na czym by ci zalezalo 😉

sole Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez nesfree:Rodzina, rodziną, ale tak mi przebiegają myśli,że….. to pomysł Jarosława…
No bo przecież będzie kandydował w wyborach….

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez sole:No bo przecież będzie kandydował w wyborach….

No coś Ty,…?
Serio??

Myśli, że ma szanse zostać Prezydentem…?

bocian201 Dodane ponad rok temu,

Też czuję wewnętrzny sprzeciw ale to moje osobiste odczucie
Decyzję na ten temat podejmie rodzina i wydaje mi się że my jako obywatele nie mamy żadnego prawa decydować gdzie kogo pochować
Autorka wątku pisze że na wawelu leżą królowie Sikorski itp i prezydent im do pięt nie dorastał
A skąd wiesz????
Znałaś któregoś z króli a może gen Sikorskiego bo znać człowieka a znać z opisów to dwie różne rzeczy]
Żeby była jasność nie głosowałam na Pis i nie mam zamiaru głosować,nie byłam zwolenniczką prezydenta.
Bardzo wiele zyskała w moich oczach pani prezydentowa a głowie państwa należy się szacunek

smoki Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez kamuszka:Wszystko w temacie. Gdzie jest smoki? 🙂

Jest. Czyta. I nie knebluje ludziom ust.

Również nie kasuje wątków.

I to Wy decydujecie gdzie jest watek.

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez miamia:czy Ty nie widzisz teraz rzeczywistego przebiegu zdarzeń? abstra***ąc od głównego tematu dyskusji
tak trudno przwiedzieć pewne skutki?
być może jedni to potrafią a inni nie, pewnie z różnych względów takich jak np brak wyobraźni, brak wiedzy, brak inteligencji, i pewnie jeszcze kilka innych braków

no zapewne ty posiadasz wszystkie te przymioty i dlatego odpowiedziałaś mi, że Kaczyńskiego nie można porównać do Piłsudskiego , bo nie można

nie wiem, czy znalazłabyś osobę z kręgów prawniczych, ekonomicznych, socjologicznych, która przyznałaby ci rację
bowiem trudno jest ocenić decyzje, których skutki jeszcze się nie ziściły i nikt, kto ma poklei w głowie nie podejmuje się takich globalnych analiz

sole Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez nesfree:No coś Ty,…?
Serio??

Myśli, że ma szanse zostać Prezydentem…?
No …kto to wie…
Brat prezydenta pochowanego na Wawelu….
Kto to wie….

Znasz odpowiedź na pytanie: A ja sie nie zgadzam!!!!!!!!!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Leczenie niepłodności
psycholog w programie invitro
Witam dziewczyny :) mam pytanie na "karcie programu invitro" mam rubrykę "dwie rozmowy z psychologiem w ramach programu in vitro", nie zdążyłam się dopytać, orientujecie się moze czy to jest obowiązkowe? jesli
Czytaj dalej
Dla starających się
Proszę o pomoc w interpretacji wyników
Witam!! Proszę o pomoc w interpretacji wyników. Mam 27 lat synka 1,5 roku i chciałam się starać z mężem o drugie dziecko. Mąż ma 28 lat. Poszłam wczoraj na wizytę kontrolną
Czytaj dalej