A już myślałam , że to TO!

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #19394

  rita25

  Dzisiaj w nocy o 3,obudził mnie dość silny bół (taki miesiączkowy).Spojrzałam na zegarek 2.58,po chwili przeszedł i za jakiś czas znowu powrócił.Tym razem była 3.08.Myślę sobie, czyzby to tak miało wyglądać.Powiedziałam mężowi (nie spał, ogladał walki bokserskie) no i razem lezelismy w łózku i gadaliśmy.Tak było przez ponad godzinę.Ból, przerwa i po 8-12 minutach znowu.Jednak po czwartej się uspokoiło i zasnęłam.Teraz siedzę i znowu czuję , ze mnie boli.Moze to skurcze przepowiadające.Nie wiem czy dzwonić do połoznej czy nie zawracać jej głowy.A może jest to wynik wczorajszego usg kiedy to lekarz dosyć mocno przyciskał mi głowicę tego urządzenia do mojego twardego brzucha.Bolało.Tak więc w nocy babki ,już myślałam ,że po Emalce będę pierwszą , z naszego lipcowego grona , która się „wysypie”.
  A moze Wy tez macie podobne skurcze i to nie jest nic dziwnego?
  Jeszcze dodam , ze do szpitala, w którym mam rodzić jedzie się od 40 do 50 minut w zalezności od natężenia ruchu.Jak juz się naprawdę zacznie zebym tylko zdążyła.Marzy mi się szybki poród hi, hi.
  Pozdrawiam .
  rita25(14.07.2003)

  #271644

  zanbus

  Re: A już myślałam , że to TO!

  Hej!

  Ja też miałam takie skurcze co dziesięć minut (trwające ok. minuty) przez godzinę w piątek wieczorem i wczoraj wieczorem, ale nie wszystkie były bolesne i znikły.
  Myślę, że to są przepowiadające.
  Mój ginek powiedział, żeby najpierw poobserwować siebie przez 3, 4 godziny i jeżeli będą ciągle trwały i czas między nimi będzie się skracał to wtedy jechać do szpitala.

  Pozdrowionka.

  Zanka z Maciusiem w brzuchu (30.06.03)  #271645

  niesial

  Re: A już myślałam , że to TO!

  w szkole nam mówili, ze najprostszym sposobem jest wanna z ciepłą woda lub wypicie 4 szklanek wody. Jeśli to sa skurcze przepowiadajce to przejda jesli porodowe to nie.

  niesial i Maciuś – 22.06

  #271646

  ave

  Re: A już myślałam , że to TO!

  Ritko ja dzisiaj w nocy miałam podobnie, nawet już o tym pisałam na forum więc nie będę się powtarzać. Ale w ciągu dnia wszystko minęło!
  Zobaczymy co przyniesie wieczór!

  ave (termin 10 lipiec) + Nikola!!!!

  #271647

  rita25

  Re: A już myślałam , że to TO!

  Kurcze Ave, moze urodzimy wcześniej.Ty to chociaz masz krótka szyjkę, to chyba lepiej.Ja znowu mam skurcze.Chcielismy wyjść do knajpy na obiad , ale taka jestem przejęta , ze sie boję hi, hi.Lea pisała , ze skurcze miała przez miesiąc.Jakby tak miało byc u mnie to na świeże powietrze wyjdę w drugiej połowie lipca.Muszę się wziąsć w garść i przestać wymyślać.Co ma być to będzie.
  rita25(14.07.2003)

  #271648

  ave

  Re: A już myślałam , że to TO!

  I co? I nic, cały dzień czułam się super. Jak tak się czuję to mam wrazenie że ciąża nigdy się nie skończy.
  Kolejny dzień odkreślony!

  ave (termin 10 lipiec) + Nikola!!!!

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close