A PROPO TRÓJKI DZIECI

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #11911

  westa

  Ja mam dwie siostry ale tak się zastanawiam czy ja będę kochać drugie dziecko???? To straszne ale obecnie jestem tak zakochana w swojej córci że nie wiem czy dałabym tyle miłości drugiemu dziecku????? Nie chce aby mała była jedynaczką . Jak to jest jak decydowałyście sie na drugie czy trzecie????? Tylko nie myślcie że jestem jakaś okropna to mój taki osobisty problem do przemyślenia!

  Westa i Justynka (29.10.02)

  #184888

  nikola15

  Re: A PROPO TRÓJKI DZIECI

  Westa,ja myślałam dokładnie o tym samym:czy będę umiała kochać swoje drugie lub nawet trzecie dziecko tak mocno jak moją ukochaną Oliwię,boję się że będę ją stawiać zawsze na pierwszym miejscu…
  pozdrawiamy;
  Dagmara i Oliwia (2 miesiące)  #184889

  setka

  Re: A PROPO TRÓJKI DZIECI

  wiesz….ja sie zastanawialam, czy bede kochac moje dziecko zanim bylam w ciazy, a nawet jak juz w niej bylam. Teraz oszalalam na jej punkcie i mysle ze z drugim, trzecim czy kazdym nastepnym jest tak samo :)))

  Klaudia z Karolką (8 miesiecy)

  #184890

  kleeo

  Re: A PROPO TRÓJKI DZIECI

  Ja tez sie tego obawialam, wlasciwie to do konca ciazy bylam pewna, ze zadnego dziecka nie bede kochac tak mocno jak syna. Ale wszystko sie zmienilo jak tylko ja uslyszalam, rozplakalam sie wtedy ze wzruszenia. Teraz nie potrafie ocenic, ktore dziecko kocham bardziej, pewnie po polowie. Oczywiscie malej poswiecam duzo wiecej czasu, za to wszyscy troje ja rozpieszczamy..:)

  kleeo i Natalia (ur.26.07.02)

  #184891

  Anonim

  Re: A PROPO TRÓJKI DZIECI

  Kiedyś myślałam podobnie , dziś Michał ma 15 miesięcy i jestem pewna że drugie dziecko pokocham tak samo jak Michasia, bardzo chcę ale pózniej.

  Ania mama Michałka

  #184892

  o-d

  Re: A PROPO TRÓJKI DZIECI

  A ja kocham moją trójkę tak samo ale inaczej. Tego się nie da przełożyć na słowa – każde z dzieci jest troszkę inne, ale tej miłości starcza dla wszystkich.

  Ola i maluchy: Staś (9.12.98), Tadzio (15.01.01) i Basia (11.01.03)  #184893

  Anonim

  Re: A PROPO TRÓJKI DZIECI

  Jestem mamą dwójki dzieci: córka ma już prawie 9 lat i oczywiscie mały Adas. Mogę stwierdzić, że matczyna miłosć wraz z pojawieniem się kolejnego dziecka się nie dzieli ale wręcz przeciwnie mnoży i sama nie wiem skąd się jej tyle bierze. Każde z mioch dzieci jest inne, chociażby ze względu na płeć, ale nie wyobrażam sobie życia bez nich.

  Dorcia z Adasiem (20.08.2002)

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close