A takie ogólno- organizacyjne

Jeżeli macie problemy, pytania, lub coś w tym guście, dotyczace nowego forum piszcie do mnie privy, maile [email]Gablysia@poczta.fm[/email], albo na gadu 5432330.
Mam zarchiwizowaną częśc starego forum, tę którą wcieło, nie wiem, czy chcecie bym to wkleiła, U Ewami wkleiłam, bo tam był wielki post, historyczny, więc uciec nie zdołał….
Co do reszty zdeklarujcie sie….

Bambamek dotrze do nas napewno, działamy w tym kierunku, zeby wszyscy trafili. Mam nadzieję, ze wam sie nowe forum podoba, i że będziecie tu bywać tak często i licznie jak przedtem, a może nawet częściej…..bo chodzić będzie napewno duuuużo szybciej.

Pozdrawiam serdecznie, wasza modka….

1 odpowiedzi na pytanie: A takie ogólno- organizacyjne

ewami Dodane ponad rok temu,

Gablysiu, dziękuję kochana. Strasznie mi miło, że mój najradośniejszy w życiu post nie przepadł. Buziaczki dla całej cudnej trójeczki z tego zdjęcia.

Znasz odpowiedź na pytanie: A takie ogólno- organizacyjne?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
próchnica u roczniaka!!!
Nie mogę w to uwierzyć! Jasiek ma próchnice w górnej jedynce... pare dni temu bawiąc sie z odchylił głowę do tyłu i zobaczyłam ze przy dziąśle ma od spodu czarny
Czytaj dalej
Dla starających się
A takie ogólno- organizacyjne
Jeżeli macie problemy, pytania, lub coś w tym guście, dotyczace nowego forum piszcie do mnie privy, maile [email]Gablysia@poczta.fm[/email], albo na gadu 5432330. Mam nadzieję, ze wam sie nowe forum podoba, i
Czytaj dalej