Aktywność dzieci przed komputerm

Drodzy rodzice!
Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniach na temat aktywności dzieci przed komputerem. Naszym celem jest poznanie Państwa opinii, gdyż to właśnie Wy Rodzice jesteście grupą, której zdanie jest dla nas niezwykle cenne.
Zebrane dane mają charakter anonimowy i zostaną opracowane w formie statystycznych zestawień, do których będą mieli Państwo możliwość wglądu. Po zakończeniu badań najważniejsze wnioski zostaną przedstawione na portalu.
Badanie realizowane jest w okresie od 05.04.2012 do 05.05.2012r., średni czas wypełnienia kwestionariusza to 10 minut.
Po wypełnieniu kwestionariusza mile widziany Państwa komentarz zwrotny na forum/portalu, informujący , iż kwestionariusz został wypełniony, jak i zawierający Państwa sugestie odnośnie badania. Zachęcamy do dyskusji. Wątpliwości i pytania prosimy przesyłać na nasz adres:
[email]badaniaug@gmail.com[/email]

Oto link do badań:

Serdecznie prosimy o przesłanie linku do badań znajomym(rodzicom).

Serdecznie Dziękujemy!
Studentki Socjologii Uniwersytetu Gdańskiego

Znasz odpowiedź na pytanie: Aktywność dzieci przed komputerm?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprzedam
Sukienki :)
Sukienki Suknia długa czarna. Z rozporkiem. Na grubszych ramiączkach. Do tego mam rękawiczki na jeden palec. Materiał jest rozciągliwy. Rozmiar to raczej s. Materiał rozciągliwy. Cena 25 zł plus koszty wysyłki. [ATTACH]33772[/ATTACH] [ATTACH]33773[/ATTACH] Tunika w
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Schizę mam - i problem z zegarkiem ;)
Miałam robioną TK głowy i zapomniałam zdjąć zegarek do badania. Teoretycznie prześwietlana była tylko głowa, ale mój M straszy mnie, że promieniowanie dotarło do zegarka i teraz on promieniuje... M w
Czytaj dalej