Alergia i ciąża

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #84990

  2308

  Dziewczyny
  Czy któraś z Was ma alergię i łyka lekarstwa.
  U mnie wygląda to tak, że jestem uczulona na nikiel. Można ograniczać objawy alergii tzn wysypkę i koszmarne swędzenie skóry poprzez wyeliminowanie wszyskiego co ma w sobie nikiel. Z całej siły się starałam łatwo poszło z biżuterią, paskami itd, ale z jedzeniem nie jest już tak łatwo zwłaszcza, że mam cholerne zachcianki.Unikam tego co mnie uczula, ale czasem nawet bezwiednie coś zjem i odcierpie. Na poczatku ciąży i właściwie do teraz nie miałam większych problemów, ale teraz z dnia na dzień jest coraz gorzej. Chciałam umowić się do mojego alergologa, ale usłyszałam, że wizytę mogę mieć najwcześniej w połowie kwietnia. Gin mówi, żeby nie łykac lekarstwa „Telfast 180″ (Alergolog przepisał mi to zanim zaszłam w ciąże i od momentu ujrzenia dwóch krech na teście przestałam to brać )pić wapno, które na tym etapie mi już nie pomaga i nie wiem co mam robić.
  Z jednej strony dla malucha jestem stanie znieść to upiorne swędzenie, nie wspominając o wyglądzie. Z drugiej jednak martwię się , że to w jakiś sposób mu szkodzi.
  Na tym lekarstwie pisze że:”W czasie ciąży Telfast 180 może być stosowany jedynie w przypadkach, gdy w opinii lekarza korzyść dla matki przeważa nad potencjalnym zagrożeniem dla płodu.”

  Kasia, Patuś i Dzidziuś

  #1276534

  chilli

  Re: Alergia i ciąża

  brać lekarstwo.
  koniec kropka.

  kusiolson  #1276535

  ahimsa

  Re: Alergia i ciąża

  Ja mam alergie obecnie. Nie wiem na co. Wysypka. I lek nie kazal mi brać nic prócz wapna. Jakiś steryd miejscowy, ale nie wykupilam…


  lipcowe dziecko

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close