Alergia na królika?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #43174

  ewa25

  Czy spotkałyście się kiedyś z przypadkiem alergii na królika? Moja mała przez dwa dni po zjedzeniu zupki z królikiem miała kłopoyy z brzuszkiem a w kupce miała śluz.

  Pozdrawiam
  Ewa i Zosia (20.08.2003)

  #564750

  klucha

  Re: Alergia na królika?

  są dzieci które uczulone są na jabłko, także i mieso królika może uczulac

  Izka i Zuzanka (12.V.2002)  #564751

  ewa25

  Re: Alergia na królika?

  A czy śluz w kupce zawsze jest objawem alergii?

  Pozdrawiam
  Ewa i Zosia (20.08.2003)

  #564752

  klucha

  Re: Alergia na królika?

  wiem że może być objawem alergii i wiele dziewczyn na forum skarżyło się na śluz w kupce przy uczuleniu na jakiś produkt. Może poszukaj w archiwum

  Izka i Zuzanka (12.V.2002)

  #564753

  karolka

  Re: Alergia na królika?

  Śluz w kupce i brzydka, zielona kupka może być tez reakcją na nowy pokarm. Tak więc, jezeli podałaś królika pierwszy raz, to tak własnie mogło być. A tym bardziej, jeżeli pierwszy raz podałaś jakiekolwiek mięso. Po prostu układ pokarmowy jeszcze się nie przystosował. Spróbuj za jakiś czas ponownie i zobacz, czy sytuacja się powtórzy.
  Alergia oczywiście tez może być, ale niekoniecznie. Zresztą podobno bardziej alergizujący jest wywar z mięsa niż samo mięso. Możesz więc spróbowac warzywa z królikiem z serii Kuchnia alergika Bobovity. Na opakowaniu napisali, ze odsączony jest wywar z mięsa.

  Karolka i Izabelka 01.08.03

  #564754

  monikaapj

  Re: Alergia na królika?

  tak jak napisała Klucha-wszystko może uczulać! Ale podzielę się moim doświadczeniem; u nas z królem jest ok, ale po pierwszym zjedzeniu kuraka i indora wydawało mi się,że Bacha jest na nie uczulona, odstawiłam je więc, wyleczyłam wypryski i zgodnie z zaleceniem lekarza sróbowałam raz jeszcze i -odpukać- nic Baśce nie jest. Ponoć tak czasmi bywa, ale nie potrafię wytłumaczyć dlaczego. Poza tym u nas jak się okazało przy zupkach, uczulał sok z winogron dodawany do niektóych zupek dla smaku, a nie mięsko w tych zupkach. Teraz kupuję zupki z kuchni alergika bobovity albo czytam skład.
  Powodzenia!

  Monika i Basia (22.09)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close