alergie u noworodków

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #97946

  paulinka78

  Witam wszystkich! Ja i mój mąż jesteśmy alergikami, nasza Oleńka chyba niestety też będzie – położna w szpitalu powiedziała mi, że ma podrażnioną „alergiczną” skórę na biodrach i ramionach. Ja teraz obawiam sie, że cokolwiek zjem będzie małą uczulac. Karmie piersia. Zaczelam też podawać witamine K zgodnie z zaleceniam i boje się czy to może wywołać kolki itp. Czy miałyście jakieś alergie u dzieci po „standardowych” witaminach albo inne problemy?

  #2332760

  lilavati

  U mojego syna w momencie podania Vigantolu zaczęły się chlustające wymioty  #2332761

  paulinka78

  Zamieszczone przez ania_st
  U mojego syna w momencie podania Vigantolu zaczęły się chlustające wymioty

  Kurcze…- właśnie tego się obawiam..Pewnie jest to normalne, że boję się wszystkiego dosłownie, ale jak tu się nie bać o takie maleństwo?? Czytam wszystkie ulotki z góry na dół (ponoć kazda matka czyta od deski do deski), byłam też własnie na stronie producenta i piszą tam, że nic takiego nie powinno się stać, bo skład wit. k jest ograniczony do minimum. Nie wiem jak jest vigantolem.
  ania_st – Twojemu dziecku przeszły te wymioty szybko? musiałaś zmieniać witaminę?

  #2332762

  goooosia

  widze, ze i tu sie wdarla propaganda….

  #2332763

  lilavati

  Zamieszczone przez paulinka78
  ania_st – Twojemu dziecku przeszły te wymioty szybko? musiałaś zmieniać witaminę?

  Początkowo nie łączyłam tego z witaminą (nadal nie wiem czy to ona zawiniła), lekarze winą obarczali refluks, bardzo szybko vigantol odstawiłam (drugi lekarz uznał jego podawanie za zbędne) i sytuacja się uspokoiła – młody nadal baaardzo długo ulewał ale nie na metr przed siebie

  Powodzenia

  #2332764

  paulinka78

  dzięki za „powodzenia” 🙂
  Ulewania na metr przed siebie sobie nie wyobrażam…Ale macierzyństwo pewnie nie raz niefajnie zaskoczy. Co do vigantolu , będę ostrożna. I postaram się nie martwić na zapas.  #2332765

  mata-hari

  Mój nie mógł niektórych pojedynczych witamin, ani niektórych preparatów witaminowych. Do dnia dzisiejszego nie może też niektórych probiotyków, ani tych na serwatce, ani tych na bazie drożdży.

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close