Anemia u 2 miesięcznego dziecka :(

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #24424

  karina9874

  To nowu ja 🙁
  Karolina 2 września skończy 2 miesiące jak się urodziła ważyła 3900 gram.Gdy skończyła 6 tygodni ważyła już 5800 gram….wczoraj robiłam jej wyniki z krwi i okazało się że mała ma… ANEMIE!!!!
  Dla mnie to jest szok ponieważ jest strasznym żarłokiem i fajniutkim pulpecikiem w ciągu 2 tygodni przytyła 800 gram(prawie kilogram)…. co się dzieje?Karmie karoline cycuchem i teraz nawet od kilku dni próbuje podawać butlę-NAN 1 ….nic już nie rozumiem-poradzcie proszę

  Kasia i Karolinka

  #329087

  aniagol

  Re: Anemia u 2 miesięcznego dziecka 🙁

  Nie martw sie mój Piotruś też miał bardzo słabe wyniki krwi. Teraz ma już 4 miechy i jest wszystko w porządku. Podowałam przez 2 miesiące hemofer i wszystko sie wyrównało. Na pewno lekarz ci to zaleci hemofer albo jakiś nowy syrop chyba nazywa się ferrum. Pamiętaj tylko by hemofer nie podawać po cycu tylko na czczo i postaraj się odczekać trochę by żelazo się wchłonęło. Mój Piotruś też jest pulpecikiem teraz waży już ok 8,5 kg i jest bardxo wesołym dzieckiem.

  Ania i Piotruś 28.04.03

  Anna  #329088

  barkus

  Re: Anemia u 2 miesięcznego dziecka 🙁

  Jeżeli dobrze je, przybiera na wadze i ogólnie rozwija się dobrze, nie przejmuj się niczym, bo to naormalne zjawisko- wyczerpuje sie po prostu zapas żelaza które dziecko otrzymało w życiu płodowym od Ciebie!!!!Moja Julka też miała gorsze wyniki- ale wszystko minęło bez śladu!Pozdrawiam- Basia:-)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close