Ankieta do badań naukowych

Witam,
mam na imię Paulina i jestem studentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku położnictwo. Tematem mojej pracy magisterskiej jest ?Charakterystyka par sięgających po procedury rozrodu wspomaganego?.
Niepłodność oraz aspekty psychologiczne z nią związane są obszarem moich zainteresowań od początku studiów, w powiązaniu z diagnostyką prenatalną.
Zwracam się z uprzejmą prośbą do tych Państwa, którzy leczą się w klinikach niepłodności, o wypełnienie ankiety, która jest całkowicie anonimowa, a jej wyniki posłużą jedynie do celów naukowych. Bardzo proszę o pomoc.

Z góry dziękuję za poświecony czas.
Link do ankiety:

PS. jeżeli umieściłam post w nieodpowiednim miejscu, proszę o wskazówki gdzie mogłabym go zamieścić. Dziękuję.

1 odpowiedzi na pytanie: Ankieta do badań naukowych

inn2014-07-17 08:19:49

Wypełniona, mam nadzieję iż się przyda

Znasz odpowiedź na pytanie: Ankieta do badań naukowych?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Potrzebuje
Łóżko dla 8 latka-porada
Mam zmartwienie odnośnie łóżeczka dla dzieciaków, otóż moja dwa urwisy są już coraz większe i zaczyna im brakować przestrzeni w pokoju dlatego pomyślałam o łóżku pietrowym, coś w tym stylu
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
Poród naturalny - w domu.
Co sądzicie o takim podejściu do sprawy ? Wszystko się komplikuje gdyby coś poszło nie tak ... Ciekawe podejście do sprawy. iwoman.pl/dziecko/dziecko/kobiety;powinny;rodzic;jak;w;latach;60;;-;przekonuje;doswiadczona;polozna;odbiera;porody;w;domu;bo;tam;jest;spokoj;cisza;i;bezpieczenstwo,166,0,1581990.html#utm_source=dziecko-info.rodzice.pl&utm_medium=referral&utm_campaign=promo-forum-KK
Czytaj dalej