antyki a plamienie ???

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #93122

    mbm

    po stymulowanym cyklu, pojawila się u mnie torbiel (wg lekarza mała) i zapisał pigułki antykoncepcyjne… i wszystko ok, do dziś, kiedy w 17 dniu przyjmowania pigulki pojawiło się małe (ale jednak) plamienie….
    czuję się w kropce… wiecie o co może chodzić? czy mam lecieć do gina? czy przestać przyjmować? miałyście tak?
    bedę wdzięczna za każdą radę….!

    #1808088

    nerinka

    Może tak sie zdarzyc podczas brania antyków, jeśli ten stan bedzie trwał cały czas przez cykl to wtedy dopiero zgłoś sie do lekarza bo tabletki moga być źle dobrane. Narazie nie panikuj bo to jest normalne. Wiesz co napewno na ulotce jest cos na ten temat. Może poczytaj dokładnie co tam nabazgrolili. Nie martw się na zapas.



    #1808089

    mbm

    dzięki! chyba tak zrobię, masakry jeszcze nie ma, a ciągłe bieganie do lekarzy źle robi mi na głowę! poczekam kilka dni i zobaczę jak się sprawa ma…

    #1808090

    elinka78

    Mbm tak dawno Cię nie było.Napisz co u Ciebie?

    #1808091

    mbm

    czesc! poszlam do novum… okazalo sie ze jajowody drozne i teraz troche sie stymuluje Clo i planuje IUI (tylko ta torbiel, ale mam nadzije, ze zniknie!) i tak, czyli nie za duzo zmian….
    lepiej powiedz, jak to jest byc mama takiej slicznej dziewuszki!!!
    papa!

    #1808092

    elinka78

    mbm,cudownie jest być mamą Nadii i takiej dziecinki novumowej Ci życzę



    #1808093

    mbm

    zawsze, jak widzę Twoje zdjęcie, to właśnie myślę, że robiłaś je jak byłaś w ciąży 🙂
    dzięki!

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close