Antykoncepcja a badania (hormonalne)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #59486

  Anonim

  Cześć Kobietki,
  jestem wlasnie po ciąży pozamacicznej, jednak nie usunietej poprzez laparo, tylko leczonej lekami (chemią). Beta HCG jeszcze nie spadło do prawidłowego poziomu, stąd tu cytuje lekarza: „niech pani sobie bagna teraz nie narobi i nie zachodzi w ciążę” po czym przepisał mi na trzy miesiące Dianę-35, żebym przypadkiem nie zafasolkowała.
  Po pierwszym poronieniu i teraz tej ciąży ektopowej mam zamiar zrobić niezbędne badania, żeby znaleźć przyczyne tych sytuacji.

  I tu moje pytanie:
  Czy jak będę brała tabletki antykoncepcyjne to wyniki badań (szczegółnie hormonów) nie bedą przeklamane? Czy bedą wiarygodne?
  Wydaje mi sie że nie, a Wy co o tym sądzicie?

  Olcia z dwoma Aniołkami…

  #759481

  bibitka

  Re: Antykoncepcja a badania (hormonalne)

  Cześć Olcia,
  Odpowiadając na Twoje pyatnie od razu mówię Ci, że wyjdą przekłamane i to w tę dobrą stronę. Ja też kiedyś taka mądra byłam i zrobiłam cały komplet badań hormonów podczas brania pigułek. No i wyniki były rewelacyjne!!! Tylkol ekarz mój kazał mi je od razu wywalić do kosza a co za tym idzie moja kasa też poszła na śmieci. Badania hormonalne można robić dopiero po odtsawieniu tabletek. Musi minąć jeden „prawdziwy” cykl. I dopiero po drugiej @ mozna zabierać się za badanka. Tak, więc Twoje przypuszczenia były prawidłowe. Odczekaj te 3 miesiące z Diane 35, potem jeden czysty cykl i wtedy na badania ruszaj.
  Pozdrawiam cieplutko i życzę aby wyniki były SUPER!!! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i ślicznej fasolki.  #759482

  Anonim

  Re: Antykoncepcja a badania (hormonalne)

  dzięki bibitka,
  zastanawiam się tylko czy tyle wytrzymam : 3 miesiące pigułki anty, potem 1 cykl czekania a potem badania. A jeśli wyniki okażą sie złe to może znowu leczenie potrwa kilka cykli – to mnie przeraża – a latka lecą…
  Może zdecydujemy sie na abstynencję od przytulanka… ciekawe co na to mój mężulek :/ ehh

  pozdrawiam i również zyczę Fasolkowego Nowego Roku

  Olcia z dwoma Aniołkami…

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close