augmentin a tabletki anty…

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #110876

  asia2007

  Dziewczyny pisze bo przed chwila do mnie coś dotarło i jestem przerażona…
  Od około roku przyjmuje tabletki anty. Ponad miesiąc temu brałam augmentin (podobno dość mocną dawkę) i lekarka nic mi nie wspomniała, ze mogą mieć wpływ na wchłanianie tabletek anty. Dowiedziałam się o tym dziś, przez przypadek. Przeczytałam ulotkę od tabletek i rzeczywiście penicyliny mogą osłabić działanie anty… Martwię się bo nie planowałam już więcej dzieci. Mam 3 (Syn 6 lat i bliźniaki(chłopczyk i dziewczynka) 1,5 roku). Niby po antybiotyku miałam już okres ale był taki jakiś dziwny, inny niż dotychczas. Bardzo obfity i ciągnął się dłużej niż zwykle.
  Czy którą z Was słyszała o takiej sytuacji, ze ktoś rzeczywiście zaszedł w ciążę przez antybiotyk ? @ powinna przyjść we czwartek, na szczęście to już tylko kilka dni, ale i tak chyba do tego czasu osiwieję .

  Pozdrawiam
  Asia

  #4951887

  eiffla

  nie chcę cię martwić ale moja koleżanka 3 dni temu urodziła syna poczętego w trakcie brania tabletek anty i jakiegos antybiotyku.
  Jakież było zdziwienie koleżanki kiedy wyszły 2 kreski (przecież brała tabsy) Gin jej uświadomił ze antybiotyki osłabiaja działanie tabletek i stąd ciąża.
  A może tobie się upiecze, trzymam kciuki 😀  #4951888

  mamamima

  No niestety ja też również słyszałam o takich przypadkach.. dlatego przed rozpoczęciem brania tabletek powinno się najpierw przeczytać ulotkę, żeby później w razie czego można było uniknąć takich sytuacji. Mam nadzieję, że u Ciebie tak się nie skończyło – daj znać:)

  #4951889

  eiffla

  moi synowie obaj z ciąż planowych, nigdy nie brałam tabletek anty.

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close