Badania genetyczne – Kraków

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #7390

  sowa2

  Witam.
  Po dwóch nieudanych próbach ICSI zlecono mi wykonanie badań genetycznych.
  Czy ktoś mógłby mi powiedzieć na czym polegają te badania?
  Wiem, że najbliżej mogę zrobić te badania w Krakowie. Niestety nie znam dokładnego adresu czy numeru telefonu. Podobno dosyć długo się czeka. Jaki jest koszt tych badań?
  Pytam o to też na forum gazety. Czy ktoś mógłby mi pomóc w ustaleniu bliższych danych o tym, gdzie można zrobić te badania. Znam tylko nazwisko lekarza, który się tym zajmuje – Ewa Kostyk.
  sowa2

  #133098

  Anonim

  Re: Badania genetyczne – Kraków

  sówko! Niestety nie mogę ci pomóc, nie znam takich adresów, ale może byś zadzwoniła do Novum – tam są bardzo miłe panie może u nich będą wiedzieć gdzie to się robi.Po prostu zadzwoń i zapytaj, a może ci akurat pomogą.Podaję nr tel. :0-22 644 70 71, 644 71 72 , 644 72 73  #133099

  sowa2

  do Toja

  Dzięki za podpowiedź. A tak przy okazji wysłałam Ci prywatną wiadomość. Czy doszła?

  #133100

  Anonim

  Re: do Toja

  Sówko – odpisałam Ci tylko nie wiem czy czegoś nie pokręciłam i czy w ogóle do Ciebie doszła. Daj znać jeżeli nie. A tak w ogóle to na w dziale niepłodność są adresy szpitali w których robią badania genetyczne – spójrz tam – może coś znajdziesz.Tytuł – „Brzemie genu”

  #133101

  hathor

  Re: do Toja

  Sowa – w Krakowie zadzwon do dr Macieja Kostyka lub jego zony Ewy – na nr 421 04 71 (gabinet) lub 601 40 29 20 (do niego) i dowiedz sie. W Krakowie na pewno robia badania genetyczne i oni wiedza gdzie. Jakbys pozniej napisala gdzie i za ile i ile sie czeka na wynik to bede Ci wdzieczna. Rzadko tu niestety zagladam, stad moja pozna reakcja
  pozdrawiam

  #133102

  sowa2

  Badania genetyczne

  Dziękuję za informację. Udało mi się już umówić z dr Ewą Kostyk na konsultację na grudzień.
  Podobno te badania są refundowane przez kasę chorych, ale trzeba mieć skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Słyszałam też, że trzeba długo czekać na wykonanie tych badań, nawet kilka miesięcy. Jeżeli robi się je prywatnie to trwa chyba krócej. Ale nie wiem ile to kosztuje ani jak długo trzeba czekać. Jak dowiem sie czegoś więcej to napiszę.
  Czytałam, że są różne rodzaje badań genetycznych. Mam prośbę – czy któraś z Was miała robione te badania. Jak dokładnie nazywa się to badanie?
  Pozdrawiam  #133103

  jogobella

  Tego typu badania robiłam w Ultragenie na Dietla 111, numer telefonu etc. znajdziesz na stronie rafalobuchowicz.pl
  Polecam gabinet, ceny nie są straszne, a na termin zdecydowanie nie narzekałam

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close