badanie moczu – HELP!

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #25686

  dorotam

  Dziewczyny, pomóżcie jeśli wiecie coś na ten temat.

  Właśnie odebrałam wyniki ostatniego przed porodem (wow!) badania moczu i okazało się, ze mam dość liczne kryształki szczawianu wapnia.
  Do lekarza idę dopiero w poniedziałek i nie wiem czy powinnam się martwić. Czy któraś z Was też miała jakieś składniki mineralne w moczu? Mnie się to zdarzyło po raz pierwszy i nie wiem, może to się tworzą kamienie? (kamica nerkowa?)

  Dorota mama Mikołaja (26.09.2003)

  #343133

  mausky

  Re: badanie moczu – HELP!

  Ja miałam szczawian wapnia w moczu. moja ginekolog powiedziała,że jet to wynik mojego odżywiania, ale nie jest to grożne. Brałam urosept, bo miałam jeszcze ślad białka i następne wyniki były ok

  Pozdrawiam
  Aneta i Tymek (20.10.2003)  #343134

  aga33

  Re: badanie moczu – HELP!

  kiedyś pracowałam jako analityk med. ale wstyd się przyznać prawie nic nie pamiętam. Wiem, że niewielkie ilości mają prawo znajdować się w prawidłowym kwaśnym moczu. Pamiętam, że dość często widziałam takie kryształki i nigdy się nimi nie przejmowałam. Nie denerwuj się a jeśli chcesz to powtórz badanie, którego wynik może być zupełnie inny

  Aga i fasolka

  #343135

  agnisia

  Re: badanie moczu – HELP!

  NIE MA SIĘ CO MARTWIĆ W CIĄŻY MOCZ TO ŚMIETNIK NIE MA NIKT IDEALNEGO WYNIKU (W CIĄŻY) JA TEŻ MAM TE SZCZAWIANY I MAM JE W NOSIE WSZYSTKO JEST O.K HEJO!

  #343136

  dorotam

  Re: badanie moczu – HELP!

  Dzięki za pocieszenie. Wytrwam chyba do poniedziałku, kiedy idę do mojego gina umawiać się na cc. Myślę, że nie będzie okazji powtórzyć badań przed porodem. mam tylko nadzieję, że te wyniki nie utrudnią całego przedsięwzięcia.

  Wkurza mnie tylko, że do tej pory badanie moczu było o.k. a na ostatnim wyszły takie historie.

  Dorota mama Mikołaja (26.09.2003)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close