badanie moczu

jak założyć ten cholerny woreczek?!!!
robię wg instrukcji ale juz drugi raz mam zalane przescieradło, HELP!!!

Gaba i Marysia (8 miesięcy)

5 odpowiedzi na pytanie: badanie moczu

basik Dodane ponad rok temu,

Re: badanie moczu

Ja trzymalam corcie na kolanach dopoki sie nie zlala. Jak pozwolic jej sie ruszac to nici z pobierania. Ale juz i tak nie stosuje woreczkow (falszuja wynik bo ciezko utrzymac w sterylnosci) – lapiemy prosto do pojemnika.

Basik i Tynia urodzona 3.10.2002

rena Dodane ponad rok temu,

Re: badanie moczu

tak jak w instrukcji :), niestety, zakładałam syneczkowi i miałobyć łatwiej a pracowałam nad tym całą noc, wszystko miał mokre, a w woreczku ani kropelki. Trzeba kupić więcej woreczków i zakładać aż się coś złapie. Nie przejmuj się za pierwszym razem rzadko udaje się złapać. Zdaje się, że ten patent jest nie najleprzy.

smoki Dodane ponad rok temu,

Re: badanie moczu

nie na noc
Przemywasz rivanolem okolice
jak wyschnie to przyklejasz woreczek
i nosisz na rekach Marysie tak dlugo az siknie (bez pieluchy!)
U nas to trwalo max 15 minut

Pozdrowienia
smoki i Dawidek
(7 miesiecy i 1/2!)

ani-ani Dodane ponad rok temu,

Re: badanie moczu

Ja założyłam i czekłam, póki nie nasikala. To nic, że pół nocy nie spałam (bo pierwszy woreczek też był pusty, a drugi założyłam ok 2 w nocy i czekalam ażsię zapełni).

Ani_ani i Izunia-Kropunia (7 miesięcy i 1/2)

basik Dodane ponad rok temu,

Re: badanie moczu

W instrukcji do woreczkow ktore ja kupowalam napisano, ze po godzinie od zalozenia woreczek traci sterylnosc. W zadnym wypadku nie zakladajcie tego na noc! Cala procedura to tak jak pisala Smoki – kilkanascie minut (no chyba ze jest bunt jak u nas ostatnio i godzinne czekanie nie pomoglo…). Dla tych Mam, ktore i tak placa za badania mala podpowiedz: Izby Przyjec szpitali dzieciecych przyjmuja probki moczu na badania odplatne cala dobe (nas “obsluguje” szpital na Litewskiej w Wawie). Nie trzeba koniecznie dowozic badania rano…

Basik i Tynia urodzona 3.10.2002

Znasz odpowiedź na pytanie: badanie moczu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
Ja i Kropeczka!!!
NO I Udalo Sie!!!!!!!!!!!! A wiec po wczorajszej wizycie u lekarza zrobione bylo badanie krwi....i dzisial sie dowiedzielismy ze jestem w ciazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.. Tak jak by mi kamien z serca spadl.
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
do Gosi i Tamary
Witaj Gosiu -wyobraź sobie,że też mam na imię Gosia i 03.04.03 urodziłam małą Tamarę.Jakaż zbieżność może tata Tam też ma na imię Tomasz jak mój mąż?Zastanawiam się skąd takie imię
Czytaj dalej