BAKTERIA

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #16952

  mati2

  Witajcie,
  byłam u gina i ta bakteria to nic takiego dostałam antybiotyk i mam nadzieję, że na tym się zakończy. Dostałam tableti anty na 2 m-ce i po tym pozwolenie na starania. Mam jeszcze zrobić badania ACA i ANA. Może ktoś wie dokładnie o co chodzi?????
  Pozdrawiam,
  Mati

  #243082

  z-kasia1

  Re: BAKTERIA

  Witaj,
  W sprawie tych badań: ANA – to przeciwciała przeciwjądrowe, a te ACA – nie pomyliłaś nazwy??!!! Może nie…ale z tego co odszukałam to jakies przeciwciała przeciw centromerom (ACA) – ale co to jest? … tez cos z immunologii.
  Zapraszam Cię do odszukania naszego słownika immunologicznego (Edith posiada tez świetna znajomość w tej materii). Słownik jest chyba teraz na stronie 4 w naszym kąciku pod tytułem: Immunologia (autorem jest…chyba jaa).
  Tak sa opisane przez nas wszystkie podstawowe badania immunologiczne, które dziewczyny czsto wykonują, a do tego – poczytaj sobie artykuły (tez tam chyba coś jest) o immunologii – może lepiej bedzie Ci to wszystko zrozumieć.

  Pozdrawiam,

  Kasia  #243083

  ika

  Re: BAKTERIA

  Nie ma się więc czym zamartwiać . Wyniki bedziesz miała pewnie w ciągu tygodnia , dwóch. A dwa miesiące miną jak z bicza strzelił.
  pozdrawiam cieplutko

  ika

  #243084

  ewa77kat

  Re: BAKTERIA

  Dziewczyny,

  gdzie dokładniej szukać tego słownika immunologicznego? Na forum czy na stronie głównej dzieckoinfo? Bardzo mi zależy

  Z góry dziękuję

  #243085

  z-kasia1

  Re: BAKTERIA

  Ewo, słownik – a właściwie wyjaśnienie pewnych podstawowych zagadnień z immunologii – znajduje się tu na forum, na poronieniach w zakładce (ew. na stronie….na dole jak wejdziesz na poronienia, masz podane cyfry….wejdź na 4 – chyba tam jeszcze jest, ew. na 5).

  Słownik znajduje się w temacie do Jaa – a ja jestem autorką tego topiku.

  Posłuchaj – umówmy się, że wpisze coś w tym temacie i „wyskoczy” na początek naszej listy tematów. Ok:-)))

  Ewo, daj znać czy znalazałaś te informacje … a… poszukaj też – jeśli Cię to interesuje – tematu: Ciekawy artykuł…..tam są różne różności .

  Pozdrawiam,

  Kasia

  #243086

  z-kasia1

  Re: BAKTERIA – do Ewa77Kat

  Ewo, informacje na temat badań immunologicznych są juz na poczatku listy i nie powinno być problemu ze znalezieniem info. Małe sprostowanie: nie ja byłam autorka tego topiku tylko JAA – wszystko mi się pokręciło ale mam nadzieje, że nikogo nie uraziłam ta pomyłką.

  Pozdrawiam,

  Kasia

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close