Bakterie, czy boi się chodzić siku …

Debiut Natalki w przedszkolu nie należy do udanych 🙁 Nie dość, że jest rano płacz to już zaliczyliśmy tygodniową nieobecność (grypa żołądkowa).
Wczoraj po powrocie z przedszkola była bardzo marudna a w nocy tragedia: chce siku, nie siusia, nie śpi. Rano udało się złapać mocz i czekamy na wyniki. Boję się, że ona ze stresu nie chodzi tam siku tylko trzyma 🙁 Sama opowiada mi różne rzeczy, raz, że chodzi, raz że nie… Lekarka nic jej nie dała, tylko mamy przyjść jutro z wynikiem! Ale to może być jakieś zapalwnie, bakterie i nie wiem jak jej pomóc 🙁

3 odpowiedzi na pytanie: Bakterie, czy boi się chodzić siku …

marta Dodane ponad rok temu,

mij maly na problemy z pecherzem bactrim dostal… ale to chyba na recepte… u nas w przedszkolu Olek tez do toalety nie chodzi bo… tam nie ma jego nocniczka :Fiu fiu:

Dodane ponad rok temu,

Neti nie martw się:). To może być zapalenie pęcherza, czasem jest odczuwane jako parcie na pęcherz, wydaje się, że chce się siusiu, a jak przychodzi co do czego, to siusiu zrobić nie można. Możesz jej podawać żurawinę (owoce, herbaty, wyciągi) i mocno zakwaszać mocz – dawaj sporo Cebionu co jakiś czas. Jeśli wynik wyjdzie nieprawidłowy dostaniecie pewnie antybiotyk, albo furaginum.
Robiliście tylko badanie ogólne, czy posiew też?

Ach i dużo, dużo, dużo do picia.

neti Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Avocado:Neti nie martw się:). To może być zapalenie pęcherza, czasem jest odczuwane jako parcie na pęcherz, wydaje się, że chce się siusiu, a jak przychodzi co do czego, to siusiu zrobić nie można. Możesz jej podawać żurawinę (owoce, herbaty, wyciągi) i mocno zakwaszać mocz – dawaj sporo Cebionu co jakiś czas. Jeśli wynik wyjdzie nieprawidłowy dostaniecie pewnie antybiotyk, albo furaginum.
Robiliście tylko badanie ogólne, czy posiew też?

Ach i dużo, dużo, dużo do picia.

tylko badanie ogólne, bez posiewu 🙁 W moczu wyszły bakterie i dostałyśmy furaginum, na drugi dzien zrobiłam powtórkę w innym laboratorium i wyszło jeszcze gorzej więc doszedł augumentin 🙁 Czuje się dużo lepiej, ale do końca tygodnia chyba będzie w domu… Jestem załamana, że tak wszystko łapie w tym przedszkolu 🙁

Znasz odpowiedź na pytanie: Bakterie, czy boi się chodzić siku …?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
MOGE CZY NIE MOGE !!!!
Witam Kochane !!! Jestem nowa ,ale mam nadzieje że odpowiecie mi i super potraktujecie :Niepewny: Ok do Tematu Jestem mama trzy letniego synka i półtora rocznej córci i tu jest własnie pytanie czy
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
Czy ta bielizna dobrze skoryguje niedoskonałości?
Mam takie pytanie drogie mamy, czy taka bielizna skoryguje moje niedoskonałości po porodzie: http: //slubowisko.pl/products/view/744/gorset_perla/pphu_duo/bielizna_bielizna_do_slubu_bielizna_slubna_gorset???? Chciałabym mieć znowu wcięcie w tali, marzę o tym... Czy ta będzie odpowiednia??? Pomóżcie....:Niepewny:
Czytaj dalej