Bakterie w moczu

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #43444

  jade

  Cześć,
  Odebrałam wyniki ogólne moczu i okazało się, że mam obecne azotyny i florę bakteryjną – obfitą. Czy miałyście może podobny problem ? Czy to może zagrażać dziecku ?
  Jutro idę zrobić posiew.
  Pozdrawiam,

  Jade
  Dzidek 29.11.2004
  Aniołek 03.09.2003
  http://www.FertilityFriend.com/home/Jade

  #567593

  kata

  Re: Bakterie w moczu

  hej, dobrze że poszłaś zrobić posiew, skoro w analizie ogólnej wyszły bakterei to posiew pokaże co to dokładnie jest i na co jest wrażliwe, musisz iść z wynikami do lekarza i dostaniesz jakieś bezpieczne antybiotyki pewnie (ja w ok. 27 tc miałam atak bakterii e. coli na drogi moczowe i w szpitalu leczyli mnie zinecefem i potem zinnatem), wcześniej nie miałam żadnych problemów z bakteriami w moczu, niestety to się często zdarza ciężarówkom, takie infekcje. Nieleczone i zlekceważone na pewno może w długofalowych skutkach zagrozić dziecku, ale skoro już zrobiłas posiew to spokojnie czekaj na wyniki, pozdrawiam

  Kasia

  13.06  #567594

  truskawka25

  Re: Bakterie w moczu

  Do tego co napisała Kata dołączam, abys zrobiła dodatkowo jeszcze wymaz z poczwy. Mi w jednym czasie z tych 2 badań wyszło bakteria e. coli i gronkowiec złocisty. Teraz mam wszystko juz wyleczone, nawet nie dawno miałam badania kontrolne i wszystko wyszło ok. Napewno dostaniesz jakieś antybiotyki, dobrze zeby to teraz wyleczyć.
  Anita 01.06

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close