Bardzo dużo pije? ząbek

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #75066

  kamuszka

  Weronice wyłazi ząbek od 3 dni, na razie jest taki mały kiełek, zdziwiło mnie tylko, że to chyba bedzie dwójka, bo bardzo z boku, a myślałam, ze jako pierwsze wyłazą jedynki ? W związku z tym ( chyba ) ciągle chce jej się pić. Ciągle woła pić, po czym osusza flaszke do dna ( 70 ml ) i za godzinke znów by piła. Czy to normalne w związku z tym ząbkowaniem?

  Pozdrawiam!

  #990642

  klucha

  Re: Bardzo dużo pije? ząbek

  Zuzance jak wyłaziłe ząbki też dużo piła, pewnie drażniła sobię dziąsełko smoczkiem, bo jak była już starsza i potrafiła sama trzymać butelkę to zawsze trzymała ją po tej stronie gdzie wychodził ząbek, a po wypiciu nie oddawała butelki tylko przygryzała smoczka jeszcze

  Izka i Zuzia 3,5 latka 🙂  #990643

  bib

  Re: Bardzo dużo pije? ząbek

  Iza pije z cyca, ale jak podaje jej picie z butelki to przygryza sobie aktualnie wychodzacego zabka. Ale czasem przygryza sobie piers a to nie jest zbyt przyjemne. Moze tez pic przez suche powietrze.

  Monika, Adaś (18.09.03) i Izunia (9.08.05)

  #990644

  mi-amp-ma

  Re: Bardzo dużo pije? ząbek

  Nic sie nie martw, Miki tez duzo pije( aktualnie jestesmy na etapie zabkowania-ida jeden za drugim) nasza pani pediatra mowi ze czasem dzieci tylko pija przez kilka dni i nie trzeba ich zmuszac do jedzenia,zabkowanie jest bardzo bolesne i moga nie miec apetytu.Takze niech pija zeby sie nie odwodnily :))

  Ola i Mikołaj (24.02.05)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close