basen w Warszawie

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)
 • Autor
  Wpisy
 • #39742

  gina

  Czy możecie polecić jakiś basen w Warszawie?

  #520598

  domi

  Re: basen w Warszawie

  Na pewno wart polecenia jest basen na Warszawiance, ale jest drogi (nie pamiętam dokładnie na jakiej on jest ulicy, ale jest to w okolicy skrzyżowania ulic Malczewskiego i Puławskiej. Osobiście polecam też basen w Raszynie pod Warszawą, na ulicy Szkolnej, nie jest może tak imponujący jak ten ww. ale sporo tańszy.

  Dominikka +  #520599

  gina

  Re: basen w Warszawie

  dzięki za info. Tak, Warszawianka jest upiornie droga. Zastanawiałam się nad innymi mniejszymi, tańszymi basenami, dużo ich na przykład na Ursynowie. Wcześniej jeździłam do Góry Kalwarii. Ale w ciąży wolałabym chodzić na jakiś polecony. Wygląda jednak na to, że wcale nie chodzicie, warszawianki, na baseny… 😉

  #520600

  domi

  Re: basen w Warszawie

  Ja też chodziłam na basen do Góry Kalwarii Ale niestety, ponieważ nie mam prawa jazdy, a mąż pracuje ostatnio od rana do nocy, muszę poszukać sobie czego innego. Podejrzewam, że będę chodzić na ten w Raszynie, bo akurat ode mnie z pracy można tam dojechać jednym autobusem. Na Ursynowie na żadnym basenie nie byłam, ale wiem, że na Bródnie przy Kondratowicza o ile się nie mylę, powstał nowoczesny zespół basenowy; jego jednak też nie sprawdziłam na własnej skórze.
  Buziaki i miłego pływania !

  Dominikka +

  #520601

  gina

  Re: basen w Warszawie

  dzięki.

  #520602

  aguga

  Re: basen w Warszawie

  Robiłam już wcześniej wywiad na ten temat: basen SGGW na Ursynowie, basen na Potockiej (Zoliborz) i w KOnstancinie (w ośrodku rehabilitacji – z gwarancją czystości). Jak bEdziesz zainteresowana, odszukam gdzieś telefon. W Konstancinie jest też komora solno-jodowa, jeśli masz np niewielką niedoczynność tarczycy.

  Pozdrawiam,

  Aguga i Julek (3.3.04)  #520603

  meffka

  Re: basen w Warszawie

  oprocz wymienionych basenikow jest jeszcze ten na Jagiellonskiej – 25 metrowy ale bardzo przyjemny i niedrogi – serdecznie polecam.

  meffka i majowy mezczyzna

  #520604

  kas

  Re: basen w Warszawie

  Chodziłam na zajęcia dla ciężarówek na basen w szpitalu na Banacha. Basen rehabilitacyjny zajęcia dla dziewczyn w zaawansowanej ciąży – odpadał mi stres, że ktoś mnie kopnie w brzuch, który miałam chodząc na inne baseny (Warszawianka, basen na Rokosowskiej (Ochota)). Ceny nie pamiętam.
  pozdrawiam

  Kaśka
  I buzi od Zuzi (16.10.02)

  #520605

  betsi

  Re: basen w Warszawie

  Nowo otwarty na bródnie, warunki super, woda nie jest chlorowana. Ja jestem bardzo z niego zadowolona. Godzina kosztuje 16 zł. Karnet 10 godzin do wykorzystania przez 2 miesiące, kosztuje 140 zł.

  Udało się, jest kruszynka /28.06.-3.07.04/
  Betsi

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close