Bebilon Pepti a zielone kupy

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #45259

  aga1971

  Odkąd Tosia jest na Bebilonie Pepti robi zielone kupy. Kupom „nic nie brakuje”, oprócz tego że są zielone, zadne śluzy, ani nic z tych rzeczy. Byłam dzisiaj u alergologa poskarzyc sie na mleko i wogóle z różnymi pytaniami. Lekarz stwierdził, ze po tym mleku to normalne i zdarza się często, jeżeli nie ma innych objawów „złej” kupki, to nalezy to potraktować za normalne. Mam pytanie, czy mam to tak własnie potraktować, i czy któras z mam butelkowych ma u swojej pociechy zielone kupki po Bebilonie Pepti i co o tym myśli, albo co wam lekarze powiedzieli?
  Pozdrawiamy
  Aga i Tosia

  #588903

  chilli

  Re: Bebilon Pepti a zielone kupy

  mnie powiedzieli że nutramigenie takie zielonkawe też są ok. A te mleka jakoś zbliżone są chyba.

  madzia z wiktorią (10.03.04)



  #588904

  anulawawa

  Re: Bebilon Pepti a zielone kupy

  Kubuś jest na bebilonie pepti od 3 miesięcy. Też mamy zielone kupki od początku. Konsultowałam to z dwoma lekarzami i kazdy stwierdził, dokładnie to samo co Twój pediatra. Jeden z nich dodał, że „zieleń” może być bardziej intensywne jeśli dziecko nie robi kupki z dużą częstotliwością – czyli tak jak mój Kuba (raz na 2 dni). Od 3 tyg. podaję małemu soczki i od czasu do czasu kolor zmienia się na mniej zielony 🙂

  Ania& Jakub (5-12-2003)

  #588905

  anulkad

  Re: Bebilon Pepti a zielone kupy

  Hey!U nas tez są zielone kupki odkąd mały jest na Bebilon Pepti.Pytałam sie nawet lekarza i on powiedział że to normalne przy tym mleku a czytałam też że dzieci ze skazą białkową robią tekie kupki.Więc to normalka.Pozdrawiam:)

  Ania i Patryczek (24.01.2004)

  #588906

  amber

  Re: Bebilon Pepti a zielone kupy

  U nas też zielone kupy po tym mleku. Jeszcze nie miałam okazji zapytać o zdanie pediatry, bo pojawiły się dopiero dwie. Maciek jest bardzo oszczędny w tych swoich kupach i robi mniej więcej co 2 dni Ale już na forum wyczytałam, że po Bebilonie Pepti takie własnie sie zdarzają.

  Beata i Maciuś 11.02.2004

  #588907

  mordeczka

  Re: Bebilon Pepti a zielone kupy

  Po każdej mieszance mlecznej,nie tylko po Bebilonie są zielone kupki.I to jest zupełnie normalne.Jak zaczniecie podawać inne pokarmy-soczki,marchewkę,jabłuszko-kupki zmienią kolor na bardziej normalny.Miłego zielonego kupkowania.

  Mordeczka-najszczęśliwsza mamusia Adusia
  15.04.2002

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close