bezpłatna pomoc psychologiczna

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #109026

  poradnia116

  Zapraszam wszystkich borykających się z trudnościami, potrzebujących wsparcia czy po prostu chcących porozmawiać o swoich kłopotach do kontaktu z Telefonem Kryzysowym pod bezpłatnym numerem 116123 lub do napisania maila na adres [email]poradnia@116123.edu.pl[/email]
  Telefon Kryzysowy 116123, czyli Poradnia Telefoniczna dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym działa od 18 stycznia 2010 roku. Powstała z myślą o świadczeniu pomocy psychologicznej sytuacjach trudnych, takich z którymi nie sposób sobie już poradzić bez profesjonalnego wsparcia. Osoby, z którymi będziecie rozmawiać lub korespondować to wolontariusze, gruntownie przeszkoleni w zakresie udzielania wsparcia przez telefon i mail. Będą towarzyszyć Wam w ciężkich chwilach, w przeżywaniu trudnych uczuć a także w poszukiwaniu optymalnych sposobów wyjścia z sytuacji kryzysowej.
  Zadzwonić może do nas każdy niezależnie od płci, wyznania, przekonań, miejsca zamieszkania czy statusu materialnego. Rozmowy z nami są bezpłatne i anonimowe.
  Telefonicznie można skontaktować się z nami codziennie w godzinach 14-22.00 zarówno z telefonów stacjonarnych jak i komórkowych. Osoby mieszkające za granicą mogą to zrobić poprzedzając 116123 numerem kierunkowym do Polski.
  Można także poprosić o poradę mailową. Osoby, którym trudno jest mówić o swojej sytuacji a łatwiej napisać zapraszamy do naszej Poradni eMailowej – [email]poradnia@116123.edu.pl[/email] – tu również porad udzielają specjaliści a nie ma czasowego ograniczenia – maila można napisać choćby w środku nocy czy nad ranem.
  Ludzie kontaktują się z nami w sytuacjach, jakie mogą przydarzyć się każdemu – po utracie pracy, rozstaniu z bliską osobą, doświadczające trudności w relacjach partnerskich lub różnych form przemocy a także wtedy gdy po prostu czują się przygnębieni i samotni.
  Jeśli w Twoim otoczeniu, wśród znajomych czy rodziny, jest ktoś w trudnej sytuacji życiowej poinformujcie tę osobę o możliwości skorzystania z naszej Poradni.
  Wszystkich Was zapraszamy również na naszą stronę internetową, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Kryzysowy Telefon!

  #4694116

  grazyna-z

  polecam, w różnych trudnych chwilach.  #4694117

  madziula1

  Pomoc psychologiczna

  Mam pytanie , czy można z tej pomocy skorzystać w kwestii cięzkiej choroby?, tzn dokładnie chodzi mi o postępowanie wobec 5-latki, jak Jej wytłumaczyć ,że mama nie może przyjść do przedszkola itd? Czy rozmawiać z Dzieckiem o śmierci , do której choroba może doprowadzić. Mam mnóstwo ciężkich pytań, z którymi sobie już nie radzę.
  pozdrawiam serdecznie:)

  #4694118

  poradnia116

  Madziula1 – oczywiście, że możesz kontaktować się również w takiej sprawie. Często pokazujemy klientom różne możliwości z których mogą skorzystać i przede wszystkim edukujemy. Kiedy człowiek choruje potrzebuje szczególnego wsparcia dlatego zapraszam do nas.

  #4694119

  madziula1

  Zamieszczone przez poradnia116
  Madziula1 – oczywiście, że możesz kontaktować się również w takiej sprawie. Często pokazujemy klientom różne możliwości z których mogą skorzystać i przede wszystkim edukujemy. Kiedy człowiek choruje potrzebuje szczególnego wsparcia dlatego zapraszam do nas.

  Bardzo dziękuję, jeszcze dzisiaj zadzwonię.

  pozdrawiam

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close