Bezpłatne konsultacje w Invicta

Chciałam poinformować, że Invicta przygotowała program “Nie możesz zajść w ciążę? Sprawdź przyczynę!”. W ramach programu pacjenci będą mogli skorzystać z bezpłatnej konsultacji lekarskiej. Akcja trwa od 1 października do 30 listopada br.

Problemy z płodnością mogą mieć różne powody. Diagnostyka lekarska i laboratoryjna pozwala na szczegółowe określenie ich podłoża oraz podjęcie odpowiednich działań leczniczych. Invicta promocyjną ofertę kieruje do wszystkich par bezskutecznie starających się o potomstwo. Poza bezpłatnym spotkaniem z lekarzem, pacjenci będą mogli zrealizować w Invicta voucher na jedno wybrane badanie z zakresu diagnostyki niepłodności z 50% rabatem.

O kwalifikacji do skorzystania w ramach promocji z bezpłatnej konsultacji lekarskiej decyduje kolejność zgłoszeń. Aby umówić się na bezpłatną konsultację i zrealizować badanie w promocyjnej cenie, należy skontaktować się z Kliniką:

Klinika Invicta Gdańsk:
[LIST]
[*]rejestracja telefoniczna: (58) 763 50 50 (70)
[*]rejestracja osobista: ul. Rajska 10, Gdańsk
[/LIST]

Klinika Invicta Warszawa:
[LIST]
[*]rejestracja telefoniczna: tel. (22) 892 93 60; (22) 892 92 80
[*]rejestracja osobista: ul. Złota 6, Warszawa.
[/LIST]

2 odpowiedzi na pytanie: Bezpłatne konsultacje w Invicta

olesia2011-10-11 18:31:21

Fajnie, tylko, żeby nie było jak w ub. roku, że juz po 7 rano miejsc nie było 😉

smoki2011-10-12 09:30:23

Może w tym roku będzie lepiej?

Znasz odpowiedź na pytanie: Bezpłatne konsultacje w Invicta?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
;)
Jakiż to chłopiec piękny i młody? Jaka to obok dziewica?* Kiedy to było? Boże ? jak dawno młodością krew w żyłach wrzała, on jak Adonis, z piersią wypiętą ona jak łania, wspaniała. Byli tak piękni w
Czytaj dalej
Chcę nawiązać kontakt z innymi rodzicami
**** KWIETNIÓWKOWE SZCZĘSCIA 2010 ****
[CENTER][SIZE="4"][FONT="Comic Sans MS"][B][COLOR="Purple"]Witam serdecznie w nowym pogaduchowym wątku :[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE] Pierwsza część pogaduchowego wątku [URL="http://dziecko-info.rodzice.pl/showthread.php?t=198869"]znajduje się tutaj[/URL]. [IMG]http://marzena.fenert.net/listy/kwiecien2010.jpg[/IMG] [/CENTER] [I]Lista osiągnięć Waszych dzieci - wkrótce :)[/I]
Czytaj dalej