Bezpłodnośc w odwrocie

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #32197

  jjjjjjjjjj

  Artykuł z gazrtki Claudia:
  Iwona Winogórska walczyła o dziecko 12 lat. Miała cztery operacje i trzykrotnie poddawała się zapłodnieniu in vitro. Po kazdej owlacji, na wypadek gdyby doszło do zaplodnienia, bardzo uwazała na siebie.. Nie piła alkoholu, nie paliła. W koncu lekarze orzekli, że powinna się poddać.
  – Ma panii 36 lat. Szkoda czasu i pieniędzy na dalszą walkę. Może lepiej pomyśleć o adopcji?
  Przepłakała dwa tygodnie. Potem powiedziała sobie: „Dość!Zaczynamy z Przemkiem nowe życie”. Iwona zapoisała się do fitness clubu. Zaplanowałsa dietę odchudzającą. Zamiast kolejnych drogich preparatów hormonalnych kupowała nowe ciuchy i kosmetyki. W Wigilię zapowiedzieli z Przemkiem rodzinie ,że zamierzają sie pobrać. Wiedzieli bowiem, że jedynie jako małżeństwo mogliby adoptować dziecko. W sylwestra wypadał Iwonie 31 dzień cyklu. A miesiączki wciąż nie było. ……Dziś są szczęśliwymi rodzicami kilkumiesięcznego Maksa.

  Po przeczytaniu tego artykułu mam trochę mieszane uczucia.Z jednej strony to naprawdę bardzo ją podziwiam za wytrwałośc , a z drugiej strony bardzo się dziwię że tak długo czekała i nie zgodzila się wcześniej na adopcję. Los wynagrodził jej to oczekiwanie. Nie wiem co o tym tak napradwdę myśleć.
  Sorry że tak sie rozpisałam , POZDRAWIAM

  JOVI_(przerwa do stycznia )
  w styczniu napewno się uda!!!!!!

  #425507

  erica

  Re: Bezpłodnośc w odwrocie

  czytałam, czytałam:) Fajne są tam artykuliki. I co? Ktoś powie, ze marzenia sie nie spełniają? Spełniają się, tylko czasem trzeba na nei trochę poczekać:)))

  erica – błagająca o cud  #425508

  marti1

  Re: Bezpłodnośc w odwrocie

  jjjjjjj,

  Kolejny przykład na to co się dzieje jak kobieta daje sobie spokój z „robieniem dzieci”…ta blokada psychiczna jest naprawdę niesamowita…..
  Ale to łatwo mówić…ja się staram wyluzować a i tak o tym myślę!

  Achhh….takie nasze życie…

  Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

  #425509

  agulek1979

  Re: Bezpłodnośc w odwrocie

  no właśnie! ta blokada! to straszne! Gin też mi mówi-wyluzować się!Ale jak można się wyluzować??!!!! We wrześniu myślałam,że będzie mi lepiej bo od paźdz. na studia (po rocznej przerwie) + praca i miałam nadzieję,że nie będę miała czasu dzień w dzień obsesyjnie obliczać d.c. i dodawać ,kiedy ewentualnie będzie owulacja i kiedy,którego mniej więcej dnia i miesiąca urodzi się moje upragnione dziecie! Obłęd!!!!! Jak wyluzować?! Jak to zrobić?!

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close