bezsenność… brrr

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #74515

  papuch

  wy też to macie? od kilku dni nie mogę spać.. budzę sie o 4 rano i tak do 7… potem sie kłade ale do roboty 7.30 wstawać!
  czy to sie skończy… wole chyba spać cały czas a nie odwrotnie
  pap i basik 8.9.03 + maleństwo wrześniowe

  #982135

  Anonim

  Re: bezsenność… brrr

  współczuję…a w ciągu dnia kładziesz się spać? jeśli tak to zrezygnuj z drzemek w ciągu dnia i unikaj mocnej herbaty i kawy wieczorami..może to coś pomoże… a jeśli nie to proponuję meliskę… ja spać mogłabym całe dnie i w nocy też nie miałabym kłopotu ze snem…gdyby nie mój synek, który ze trzy razy w nocy woła słodkim głosikiem „mamusiu!” i domaga się całuska…;-) jak moge mu odmówić? 🙂

  Weronka, Krzyś i  #982136

  jaga

  Re: bezsenność… brrr

  Ja w pierwszym trymestrze nie mogłam usnąć. Męczyłam się pół nocy, za to w dzień tylko bym spała. Ale to minęło 😉

  #982137

  marcysia

  Re: bezsenność… brrr

  Ja też tak miałam przez jakieś 4 m-ce, potem się wszystko uspokoiło, a teraz znowu nie mogę spać, ale to pewnie dlatego, że został mi miesiąc do terminu i zaczynam się stresować.
  Pozdrawiam

  #982138

  papuch

  Re: bezsenność… brrr

  cały dzień na nogach… 7 godz roboty w szkole potem po dzidzie i dawaj dana dana i hopsasa ( jak to z dwulatkiem) trudno byłoby sie w takich warunkach przesypiać w dzien. Chociaż dziś wróciłam z pracy wcześniej i owszem godzinka spanka zaliczona – ale wziełam to pod uwagę ze mam trochę roboty więc jak sie w nocy obudze to sie nie będę nudzić tylko do roboty. Ale jak długo mam tak ciągnąć?
  pap , beba + maleństwo (prawdopodobnie początek pażdizernika:-)))

  #982139

  Anonim

  Re: bezsenność… brrr

  wiec może przyczyna tkwi właśnie w nadmiarze obowiązków…tylko jak sie ich pozbyć przy koniecznosci pracy i opiece nad maluchem?… spróbuj meliski…sen jest Ci teraz bardzo potrzebny… życze samych spokojnych nocy…

  Weronka, Krzyś i

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close