Biegunka ! ! ! ! ! ! !

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #66598

  ajka2

  Dziewczyny mam pytanko.Nasza Oliwka ostatnie 3 dni miała biegunkę. Robiła często(4-5 razy na dzień) kupki ze śluzem i śladami krwi. Byliśmy u pediatry, przepisał trilac i w zasadzie przez 2 dni było chyba lepiej,ale……już drugi dzień wciąż jest śluz i coraz więcej krwi. Może to jakaś alergia??? Karmimy Bebiko Omneo od początku i wcześniej było ok.Tydzięń temu Oliwka dostała troszkę kaszki ryżowej do jedzonka ale już od 4 dni nie dostaje. Jeśli to od kaszki to czy tak długo utrzymywałyby się objawy?Dodam, że nie ma gorączki i zachowuje się jak zwykle (co spowodowało że pediatra trochę zbagatelizował moje podejrzenia) Strasznie się martwię 🙁
  Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  Asia i Oliwka (26.03.2005)

  #849297

  ewelcia

  Re: Biegunka ! ! ! ! ! ! !

  Asiu. Troszkę mnie dziwi, że tak długo czekasz z maleństwem, które ma biegunkę. Dobrze że byłaś u lekarza, ale 3 dni biegunki z krwią i śluzem to nie żarty. Wybierz się z dzieckiem do lekarza, jeśli nie do tego samego to do innego. To może byc poważniejsza sprawa.
  Pozdrawiam.


  Ewelina i Marysia (26.03.03)  #849298

  ajka2

  Re: Biegunka ! ! ! ! ! ! !

  Jestem mało doświadczoną mamą i jak pediatra mówi, że tak się czasem dzieje po wprowadzeniu nowości do diety dziecka, to mu uwierzyłam. Poza tym zrobiliśmy wszystkie badania łącznie z USG i wyszły ok. Jeszcze czekamy na posiew. Może masz rację….pójdę do innego pediatry, może podejdzie poważniej do tego niż poprzedni.

  Asia i Oliwka (26.03.2005)

  #849299

  ewelcia

  Re: Biegunka ! ! ! ! ! ! !

  Lepiej dmuchać na zimne. Nie pisałaś że robiłaś maluszkowi badania, a to dobrze. Na wszelki wypadek skonsultuj z innym lekarzem, powiedz że nie widzisz poprawy.
  Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.
  Pozdrawiam.


  Ewelina i Marysia (26.03.03)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close