Biegunka po antybiotyku

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #91121

  qr-chuck

  Krzyś przez 7 dni brał zinnat. Kupił przy tym jak noworodek – co karmienie. Lekarka stwierdziła, że to nie jest bardzo dobrze, ale i nie najgorzej, kazała utrzymać antybiotyk.
  Tydzień już nie dostaje, a kupki nie wróciły do normy (przed chorobą robił już jedną dziennie, jedną na dwa dni). Dostawał lakcid (2 x dziennie), teraz daję mu lacidofil – trochę jest poprawa, bo już nie co karmienie, ale 4 dziennie (takie “noworodkowe”, nie do końca przetrawione – przepraszam za opis) są :(. Co mu jeszcze mogę dać? Acha, jest wyłącznie na cycu.

  #1650545

  chilli

  juz dajesz lacidofil – czekac  #1650546

  qr-chuck

  I długo tak może być? (bo ja już się wygodna zrobiłam i nie chce mi się tak często dziecia z kupy wyciagać ;))

  #1650547

  chilli

  ze 2 tyg chyba

  #1650548

  gosik

  Ja tam straszyc nie chcę, ale u nas jak Igo miał kilka miesięcy, bujalismy się równe 6 tygodni….. 🙁
  Po antybiotyku wyjałowił się kompletnie mimo podawania lacidofilu.
  Tyle że on juz był na mieszance.
  Życzę żeby trwało krócej 🙂

  Czekac, czekac, kupic dużo pieluch i się w cierpliwośc uzbroic 🙂

  #1650549

  agasia75

  Witam !
  Mój Szymon ma to samo po antybiotyku też miał biegunke 3 tyg temu skonczył go brac a jego kupy są też nieciekawe żadkie takie noworodkowe nie podoba mi się to, nie podaje już lakcidu ale z tego co was czytam to chyba spowrotem zaczne podawać z apetytem u niego tez nie najlepiej.
  Nastepnym razem poprosze o zastrzki bo te zawiesiny to nic dobrego dłużej trzeba czekac na efekty działania i spustoszenie czynia w organizmie maluchów .  #1650550

  lauidz

  Z Michala sie lalo po antybiotyku – co karmienie!!!! LALO!!!! nie przesadzam – bylam wykonczona – zmienilam mleko na sojowe – jak reka odial! Nam pomoglo, ale tak jak Szpiliki napisala jak juz dajesz lacidofil to czekaj – ja bym tez powiedziala 2 tyg.

  #1650551

  qr-chuck

  U Krzysia przeszło :). Przypadkiem – wróciłam do pracy i nie daję rady wystarczająco odciągać – dostaje 1-2 razy dziennie butlę z NAN. Kupi 1 dziennie na zielono (żelazo)

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close