Biegunka? Sama nie wiem co to

Julka od piątkowego wieczoru robi dziwne kupy – zaczęło się od tego, że przez 3 dni nie mogła jej zrobić, a w piątek usiadła na ubikacji i sporo zrobiła, ale było to rzadkie i takie niezbyt przyjemne w zapachu (sorki za takie szczegółowe opisy:Wstyd:). W sobotę rano to samo, choć nie było tego zbyt dużo. Wieczorem znów luźna kupa, cuchnąca, w między czasie puszczała śmierdzące bączki. Niedziela rano – powtórka, wieczorem sporo luźnej kupy, dziś rano znów lekko popuściła. Podaję jej Lacidofil, wczoraj wieczorem dałam Smectę, a dziś rano Enterol. Poza tym żadnych innych objawów. Apetyt ma, może lekko z humorkiem i energią słabiej niż na co dzień no i mam zagadkę, bo nie wiem co to? Od soboty jedziemy na lekkiej diecie, ale kupy się nie zmieniają. Macie jakieś pomysły?

5 odpowiedzi na pytanie: Biegunka? Sama nie wiem co to

qr-chuck2009-03-02 12:37:39

Zamieszczone przez gacka:Julka od piątkowego wieczoru robi dziwne kupy – zaczęło się od tego, że przez 3 dni nie mogła jej zrobić, a w piątek usiadła na ubikacji i sporo zrobiła, ale było to rzadkie i takie niezbyt przyjemne w zapachu (sorki za takie szczegółowe opisy:Wstyd:). W sobotę rano to samo, choć nie było tego zbyt dużo. Wieczorem znów luźna kupa, cuchnąca, w między czasie puszczała śmierdzące bączki. Niedziela rano – powtórka, wieczorem sporo luźnej kupy, dziś rano znów lekko popuściła. Podaję jej Lacidofil, wczoraj wieczorem dałam Smectę, a dziś rano Enterol. Poza tym żadnych innych objawów. Apetyt ma, może lekko z humorkiem i energią słabiej niż na co dzień no i mam zagadkę, bo nie wiem co to? Od soboty jedziemy na lekkiej diecie, ale kupy się nie zmieniają. Macie jakieś pomysły?

Ja mam to samo – gdzieś od środy… Moje młode w międzyczasie miały pełnoobjawowe jelitówki (bez gorączki). Więc stawiam, że to lekko przechodzony wirusek.
Enterol coś tam pomaga, smecta nic.

lettka2009-03-02 14:06:10

mój Kacper też od piątku posrywa, ja podejrzewam, że z przedszkola przyniósł jakiegoś rota (już chyba z 10 raz :Strach:), ale dlatego że juz parę razy go przechodził to jest tylko ta kupa taka rzadka i iinych objawów brak. Ja daję enterol 1/dziennie, smectę po kupie, no i dietujemy, zero mleka i przetworów, zupa nie na mięsie tylko na warzywach z ryżem, suchy chleb, bułka, kisiel, no i daje mu jeszcze do picia napar z suszonych jagód.

gacka2009-03-04 11:00:51

Kurcze – u nas bez zmian, a do tego dziś pojawił się w tej luźnej kupie śluz:Strach: Lekarz zaleca podanie Nifurokzazydu – podać jej czy czekać? Zgłupiałam, bo wydaje mi się, że długo to trwa jak na lekkiego wirusa.

vivian2009-03-04 22:43:22

Zamieszczone przez gacka:Kurcze – u nas bez zmian, a do tego dziś pojawił się w tej luźnej kupie śluz:Strach: Lekarz zaleca podanie Nifurokzazydu – podać jej czy czekać? Zgłupiałam, bo wydaje mi się, że długo to trwa jak na lekkiego wirusa.

podaj

u nas to się zawsze sprawdzało:)

gacka2009-03-04 23:01:40

Zamieszczone przez vivian:podaj

u nas to się zawsze sprawdzało:)
Dałam i zobaczymy co będzie:Hmmm…:

Znasz odpowiedź na pytanie: Biegunka? Sama nie wiem co to?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Comedy Central
No właśnie...... macie oglądacie ten kanał? Ja mam i powiem szczerze, że zaczynam sie uzależniac......:Wstyd:
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
nowy lekarz, nowe metody :)
Ale numer, Dziewczyny! Zmieniłam przychodnię, bo moja irytacja sięgnęła dziś zenitu. Dziecię kaszlące jak stary traktor, zakatarzone, dzwonię do przychodni (oczywiście dodzwoniłam się po godzinie... :( ) a pani recepcjonistka mi mówi,
Czytaj dalej