bioenergoterapeuta a warszawie po5minut???????

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #62178

  aniak

  Słyszałam o bardzo dobrym podobno bioenergoterapeucie, który 2 razy do roku przyjmuje w warszawie każdego pacjenta tylko po 5 minut za 100zł. Podobno jest bardzo skuteczny.
  Czy któraś z Was moze wie coś o nim? Szukam dla Mamy CUDOTWÓRCY.
  Pozdrowienia

  Ania mama NATALKI (03.07.2002)

  #791011

  olinja

  Re: bioenergoterapeuta a warszawie po5minut???????

  Nie znam żadnego cudotwórvcy oprócz Stwórcy.
  Poważnie. Wiem z doświadczenia, że nie ma czegos takiego jak skuteczny bioenrgoterapeuta. Zasada jaka sie posługuja ci ludzie polega na przesuwaniu choroby w inne miejsce. Nigdy człowiek nie bedzie w stanie sam z siebie wykeczyć innego człowieka.

  To co piszę opieram na zwierzeniach mojej koleżanki bardzo zaawansowanej bioenrgoterapeutki w zasadzie to ex. Ona widziała dokładnie choroby, miejsca zmienione chorobowo i to co w najwyższym kręgu można zrobić to tylko przesunać je w inne miejsce. Dodam do tego koszmar jej życia bo widziała wszystkich na wylot jak aparat rentgenowski.

  Dobra nie wnikam w to generalnie nie poszłabym do kogoś takiego kto wyciaga rękę po ksę od ludzi skrajnie zdeterminowanych. Nie ma nic gorszego niz żerowanie na nadzieii.

  Rozumiem, że w Twojej sytuacji dzieje sie coś strasznego i dramatycznego. Jest mi bardzo przykro z ttego powidu bo wiem ile cierpienia nam samym sprawia ból bliskich.
  Wiem, że tak naprawdę tylko Bóg moze uleczyć całkowicie i skutecznie. Znam takie osoby i dlatego to pisze.

  Nie wierzę w półśrodki one zgodnie z zasadą daja ćwierćefekty.
  Ponieważ w moim otoczeniu są ludzie, którzy doświadczyli mocy uzdrowienia z ręki Chrystusa będę siemodlić o Twoja Mamę. Moze przez nia Bóg bedzie chciał objawić swoja chwałe.

  Nie odbierz tego co piszę jako nawiedzonej gadki, wiem, ze Twoje pytanie wypływa z determinacji i próby wszystkiego co by mogło pomóc. Proponuję nie odrzucać jeszcze jednej drogi.
  Cuda sie dzieję a najlepszym cudotwórvą jakiego znam jesy właśnie Bóg.

  Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie

  Olinka
  <><

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close