biorę bromergon

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #61466

  optra

  hej, dawno nie pisałam do Was. Ostatnio dzieje sie u mnie wiele i niewiele. Przede wszystkim mam wysoką prolaktynę i dostałam na to od lekarza bromergon. Czuję się po nim fatalnie, istna rewolucja ustrojowa. Nie wiem czy miałyscie to samo jak któraś z Was go brała, ale ja czułam się okropnie. Teraz już jest lepiej ale było feeeee. Przede wszystkim mdliło mnie bardzo, co pomyślałam o jedzeniu to niedobrze, a muszę wiecej jeść, bo lekarz stweirdził, że moja waga też wpływa na proces owulacyjny i brak naturalnej miesiaczki. Potem miałam zachcianki, to ryba w pomidorach, to ogórek kiszony, paluszki słone, itd. Podejrzewałam nawet ciążę ale cuda sie przecież nie zdażają, a testu nie robię, bo wiem, że i tak bedzie negatywny. Teraz jest już lepiej ale nadal odczuwam wielki dyskomfort ustorjowy. Poza tym mój brzuch wygląda jak kulka. Czemu??? Nie wiem. Tabletki miałam brac stopniowo zwiekszając dawkę i tak robiłam. Powinnam teraz brać 2 x 1 ale biorę 4 x 1/2 tj. pół i po godzinie drugie pół rano i wieczorem tak samo. Nie wiem czy dobrze robię ale jakbym wzięłą od razu całą to wymioty i mdlenie gwarantowane, bo próbowałam.
  Przepraszam za rozpiskę ale powiedzcie czy te objawy są normalne po bromergonie i jak z nimi sobie radzić?
  Pozdrawiam, proszę odpowiedzcie.

  #783179

  nuska

  Re: biorę bromergon

  Brałam jakiś czas bromergon, tak fatalnie się po nim czułam że musiałam go zamienić na parlodel. Nie wiem czy to była sugestia, bo lek przecież zamienny ale dobrze go tolerowałam, niestety dosyć drogi. Prolaktyna wróciła do normy a może raczej jej stężenie było bardzo niskie, więc dostałam zalecenie odstawienia. Mój gin mówił że w nocy osiąga najwyższe stężenie i ja zażywałam na noc jedną tabletkę. Niestety bromek ma takie skutki uboczne, po jakimś czasie miną. Trzymaj się i nie myśl że zafasolkowanie jest niemożliwe… po bromku raczej bardziej prawdopodobne :o) Pozdrawiam i oczywiście życzę fasolki :o))

  NUŚKA + dwa Aniołki  #783180

  mkkafe

  Re: biorę bromergon

  Ja bralam 2xdziennie po jednej tabletce. Na poczatku bylo tak jak piszesz, ale potem wszysciutko ustapilo. Jakbym go nie brala, po prostu normalnie. Jesli wyprobowalas ta dawke i tak ja tolerujesz to mysle ze tak mozesz brac, to chyba nie ma wiekszego znaczenia.

  Monika, Agatka + Ktosik

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close