blizna po zszyciu

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #42507

  anka75

  Czy jest jakiś sposób żeby blizna po zszyciu krocza nie była taka „twarda”, bo porównując z „drugą stroną” to różnica jest kolosalna ?? może jest jakaś maść która pomaga? Wydaje mi się że im szybciej tym lepiej a ja właśnie jestem świerzo „po”.

  Pozdrawiam Anka i Staś(23.02.04)

  #556455

  ykke

  Re: blizna po zszyciu

  Popytaj w aptece o maści na blizny. Nawet jesli nie zadziałają to warto spróbowac, bo blizna swieża. Może zmięknie sama z czasem?


  Izka i Iga 31.08.2003  #556456

  magducha

  Re: blizna po zszyciu

  Jest – CZAS. Wszystko ladnie sie zagoi i za kilka miesiecy nie powinno byc roznicy. Ale pewnie mozna kupic na to jakies mazidlo , najlepiej poradz sie ginelokoga.

  Pozdrawiamy

  Magda i Konrad (02 kwietnia 2003)

  #556457

  rkwp234

  Re: blizna po zszyciu

  Hej! Po pierwszym dziecku stosowałam taką maść chyba Cepan z wyciągiem z cebuli super na blizny taraz też mam szramę grubachną jak palec ale jeszcze nie zdążyłam kupić a minęłó już dwa mieszki.Pozdrowionka.

  #556458

  gosiag

  Re: blizna po zszyciu

  Ja urodziłam 2 lata temu – po bliźnie daaaaaaawno nie ma śladu – już nawet wzrokiem nie wypatrze, gdzie była. A pytając o maść na blizny chyba trzeba zaznaczyć ‚gdzie’ ta blizna jest. a wobec tego najlepiej zapytaj gina. Myślę, że smarowanie w okolicach pochwy czymkolwiek nie będzie wskazane…

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close