BoboVita – zupka krem??

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #72494

  katkajot

  Witajcie, dopiero od niedawna zaczęłam Natalce wprowadzać zupki ze słoiczków i w zwiazku z tym mam pytanie do badziej doświadczonych. Jaką konstystencję powinna miec słoikowa bobovita „1-sza zupka krem z dyni”?
  Do tej pory zawartość kupionego słioka była jak najbardziej kremowa ( nieco gęstsza niz przecier z jabłek) i to nie budziło moich watpliwości. Ostatnio natomiast trafiłam na zupkę „krem z dyni” o takiej kon systencji, że można by ją kroić nożem… Nie wiem jak to wytłumaczyć … może tak, że gdyby usunąć szklane opakowanie to zupka zachowałaby kształt słoiczka. Czy to normalne? w smaku też wydawała mi sie inna i wyrzuciłam ją. Myślałam, że 1 taka sie trafiła, ale okazuje się że w moich sklepach już tylko takie. Dzwoniłam dziś do serwisu konsumenckiego nutricii, żeby o to spytać, ale mają „przedświąteczny” dzień wolny.
  Czy ta gęsta jest zepsuta czy taka też może być?
  katkajot z Natką (15.04.2005)

  #942905

  kaja-maj

  Re: BoboVita – zupka krem??

  Też trafiłam na taką. Ale rozmieszałaam z wodą i było ok. Ale bardziej polecam ci dynię gerbera albo dynię z ziemniakami Hipp – Mateusz ją uwielbia. W ogóle nie kupuję słoików bobovity, czasem deserki. Ostatnio trafiłam nowe słoiki gerbera – kukurydza z pietruszka i ziemniakami, kukurydza z marchewką – znakomite, nawet mi smakują, od 5 miesiąca.
  Kaja  #942906

  daga-j23

  Re: BoboVita – zupka krem??

  Ja też na takie trafiałam. Myślę, że to zależy od temperatury przechowywania, może w sklepach była inna? Albo zmienili proporcje wody w dyni i jest gęstsza? Ja bym nie wyrzucała, tylko spróbowała, jak nie ma dziwnego samku to podawać. No a po podgrzaniu to nawet te gęste sztywne obiadki miękną 😉

  Dagmara i Emilia 13.06.04

  #942907

  katkajot

  Re: BoboVita – zupka krem??

  Dziewczyny, dzięki za odpowiedzi. Gdyby na słoiczku nie było informacji „zupka nie wymaga rozcieńczenia” to nie zastanawiałbym się i po prostu wlałą trochę wody. W takim razie zjemy to co mamy i spróbujemy innych.
  Pozdrawiamy
  katka&Natka (15.04.2005)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close