Boi się!

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #31935

  krzemianka

  Mój 4,5 mies. Igor na widok obcych osób, które do nas przychodzą, mocno się przestrasza. I wtedy drze się wniebogłosy. Boi się również kiedy idziemy w odwiedziny do mojej babci.
  A być z nim na dworze kiedy jest już ciemno w ogóle nie wchodzi w grę, bo wtedy jest szloch jakby go ze skory obdzierano.
  Czy Wasze pociechy (4-5 miesięczne) tez tak mają? I kiedy to minie? A moze podpowiedzcie co zrobić. Święta są nieodleglą przyszłością i bardzo się boję co to bedzie (wtedy zawsze jeździmy do mojej babci).

  Ania i Igor (01.07.03)

  #421712

  Anonim

  Re: Boi się!

  Moze kiedys sie przestraszyl kogos i teraz ma taki uraz?
  Kiedys na wyjeździe kąpaliśmy Celusia w dużej wannie i się tak przestraszyl, że przez tydzien były szopki z kąpaniem. Później staraliśmy się stwarzać spokojną atmosferę przy kapieli i na szczescie mu przeszlo.
  Może musi jakoś to przeczekać, może jak zjawia się u was jakaś obca osoba to weź Maluszka na ręce jakos zabawiaj żeby powoli dostrzegł tę osobę.
  Co do ciemności to nie wiem jak Ci pomoc. Może pokazuj mu przez szybę okna swiat jak juz jest ciemno żeby sie jakoś oswoił.
  Widocznie twój Maluszek jest bardzo wrazliwy.


  Agata i Marcelek (21.06.03)  #421713

  rudasek

  Re: Boi się!

  ..oj – mój bratanek Kuba to praktycznie ciagle płakał jak w jego otoczeniu był ktos obcy i gdy coś było nie tak jak zawsze- ale mu to przeszło jak skończył rok i jest teraz spokojnym i pogodnym dzieckiem …. ale to był koszmar…

  Rudasek i

  #421714

  paula26

  Re: Boi się!

  Borys czasami boi się bardzo glośnych dźwięków, ale jeszcze nigdy nie płakał z powodu ciemności lub na widok kogoś obcego. kiedy idziemy w nowe miejsce zawsze najpiwer dokladnie obseruje a później już zaczyna gadać i śmiać się. no ale to jest wyjatkowo spokojne i pogodne dziecko ;)))

  Paula i Borysek 07.07.2003

  #421715

  krzemianka

  Re: Boi się!

  Najdziwniejsze jest to, że on dopiero po kilku minutach zauważa, że ktoś przyszedł. I mija kilka nastepnych zanim się rozbeczy, po uprzednim obserwowaniu tej osoby. Jak się do niego ten gość odezwie, to go nie moge uspokoic. Aż mi glupio jak ktos przychodzi, bo maly wyje nic nie da sie zrobic… Ma to, biedak, po mnie,bo ja ponoć też taki dzikus bylam. Ja najbardziej sie darlam, gdy zblizala sie do mnie babcia, a Igor tak reaguje na prababcię (ta sama osoba) 🙂 Pocieszam się, że minie 🙂

  Ania i Igor (01.07.03)

  #421716

  Anonim

  Re: Boi się!

  Heheh, genów nie zmienimy.
  Ja do 7 roku zycia bałam się facetów z brodą….dzisiaj mam męża brodatego hihih, sama mu nie pozwalam się golić.


  Agata i Marcelek (21.06.03)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close