boi się zrobić kupkę

od 2 tygodni Stachu ma problemy z wypróżnianiem. Były już czopki i lewatywa, do tego różne lekarstwa i nic. Dwa razy tak go przytkało, że poraniło mu pupkę – taka była twarda kupa. Teraz już jest lepsza konsystencja ale on nadal nic. Lekarka badało go trzeciego dnia bez kupy i nie czuła żadnych złogów w brzuchu ale dzisiaj rano czyli dnia piątego już nie wytrzymałam i podałam mu czopek. I tak sobie myślę czy on przypadkiem teraz, po tych dwóch bolesnych kupach przypadkiem się nie boi. Może włączyła mu się psychiczna blokada że kupa=ból. Tylko jak to wyperswadować siedmio męsięcznemu dziecku? Dziewczyny poradźcie coś bo ja już od zmysłów odchodze.
Dzisiaj robiłam mu morfologie i oddałam mocz na posiew, zobaczymy czy to coś wykaże.

Anka i Staś (23.02.04)

Noworodek, niemowlę
Zespół Downa.
Witam, Coraz mniej pojawiam się na forum, bo i czasu mam coraz mniej. Ale mam pytanie bardzo poważne: Moja bardzo dobra koleżanka właśnie urodziła dziecko, dziewczynkę. Niestety podejrzewają u małej zespół Downa.
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
szpital w Lubinie/kolo Legnicy-ktos cos wie?
Czy wiecie cos o szpitalu Bema w Lubinie?Bo ja nie wiem nic jakie warunki co trzeba miec ze soba..moze ktora z was cos wie??CZekam na wiesci. [img]http://lilypie.com/days/041023/3/0/1/+1/images/obrazek.gif[/img]
Czytaj dalej