ból jak na okres w 30 tygodniu

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #59203

  andziula24

  witam bardzo serdecznie wszystkie przyszłe mamusie i ich brzusie. Bardzo proszę o poradę. W niedzielę w nocy obudził mnie dość nieprzyjemny ból przypominajacy ból miesiaczkowy z lekkimi skurczami – cały proces bólu trwał ok kilku minut. Ale i tak musiałam wstać w nocy i trochę pochodzic po domu i wzięłam nospę ale chyba niepotrzebnie bo ból sam przeszedł.
  Proszę o pomoc , pytałam się mojej mamy a ona powiedziała , że ona nie miała takiego bólu na tym etapie ciązy.
  Zapytałam się również o to mojej znajomej , która ma 9 miesieczną córeczkę – powiedziała że ona też czasami takie miała.
  Jak to z tym jest , bo szczerze powiem , że trochę się przestraszyłam- nawet póxniej nie usnełam dopóki nie poczułam ruchu dzidziusia.
  pozdrawiam
  Ania + syneczek 08.03.2005

  #756117

  Anonim

  Re: ból jak na okres w 30 tygodniu

  ja tak mialam i to sie okazalo lekkimi skurczami.Nic zlego sie nie dzialo,bralam nospe i to wszystko,.a Twoja mama napewno nie pamieta jak to bylo kiedy ona byla w ciazy i co dzialo sie na jakim etapie ciazy

  Nelly i Hubert 23.02.03  #756118

  bombelek

  Re: ból jak na okres w 30 tygodniu

  od 3 tygodni też tak czasami mam. Ból mija po kilku – kilkunastu minutach.

  #756119

  bbbbbbb

  Re: ból jak na okres w 30 tygodniu

  To najprawdopodobniej skurcz przepowiadający (macica pomału przygotowuje się do porodu). Dopiero gdyby takich skurczów odczuwałabyś ponad 10 dziennie lub ból nie ustępowałby przez długi czas a brzuch był twardy lub pojawiło się plamienie to takie objawy są niepokojęce. Jednak mimo wszystko upewnij się u swojego lekarza, tak dla własnego spokoju.

  Pozdrawiamy
  B i Kubuś

  #756120

  lea

  Re: ból jak na okres w 30 tygodniu

  Mialam takie bolue na 2 – 3 miesiace przed porodem, po ok 5 serii dziennie, bez nasilania sie (codziennie tyle samo i tak samo długo).

  Lea i Mateuszek

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close