Ból podczas zagnieżdżania

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #82387

  kotek2

  Czy podczas zagnieżdżania zarodka w macicy można odczuwać ból w dole brzucha?

  #1167348

  analityk

  Re: ból podczas zagnieżdżania

  Może występować tzw. plamienie implantacyjne – różowe ból moze być odczuwalny ale bardziej skurcze lekkie macicy i uczucie napełnienia  #1167350

  heksa

  Re: Ból podczas zagnieżdżania

  Ja miałam i pytałam o to dziewczyny, ale nikt tu chyba tego nie doświadczył. Przeszukałam też net i jedne źrodła potwierdzały możliwość występowania „bóli implantacyjnych”, inne zaprzeczały, twierdząc że to pewnie „cramping” przedmenstruacyjne … co by sie u mnie nie zgadzalo, bo takie bole przedmenstruacyjne zaczynaja sie gora na dzien dwa przed terminem @ a nie tydzien, jak to mialo miejsce przy tej ciazy… w dodatku te bole implantacyjne potrwaly tylko jeden dzien i przeszly. W pierwszej ciazy natomiast mialam plamienie implantacyjne, a ze ciaza byla niespodzianka i niewiele wtedy wiedzialam na ten temat … nie pamietam nic konkretnego poza brozowa plamka, nie pamietam czy towarzyszyly temu bole.

  W tej ciazy bardzo dokladnie sie obserwowalam, bo zachodzilam w nia w pierwszym cyklu po poronieniu ciazy biochemicznej i bylam bardzo zdesperowana, wiec jestem pewna na 100% tych boli implantacyjnych.

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close