Bóle brzucha w 5 miesiacu ???

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #32738

  krasnal

  Kiedy ide (okolo 25 minut) do pracy to na koncowym odcinku drogi odczuwam (od dwoch dni) bole w dole brzucha, po prawej stronie. Nie sa one bardzo bolesne, choc na pewno dzisiaj bardziej bolalo. Na ostaniej wizycie powiedzialam o tych bolach lekarzowi. Powiedzial, ze to moze byc od chodzenia. Czy mialyscie/macie bole w 5 miesiącu ?
  Ania

  #432086

  agnes28

  Re: Bóle brzucha w 5 miesiacu ???

  Nie przejmuj się , mam to samo.Jeszcze nie mówiłam o tym lekarzowi (bo nie miałam okazji), ale mam podobne objawy po dłuższym spacerze.

  Agnieszka i 22 tyg.maleństwo  #432087

  agniesia22

  Re: Bóle brzucha w 5 miesiacu ???

  Takie bole to raczej normalka.Ja tez jestem w -tym miesiacu i ciagle mnie cos boli.Jak nie podbrzusze, to kluje mnie to po prawej to po lewej stronie i do tego kosc ogonowa mnie tak boli ze………….Glowka do gory.Naoewno wszystko jest ok.Takie to wlasnie uroki ciazy:)

  Agniesia+fasolka(09.05)

  #432088

  barburka

  Re: Bóle brzucha w 5 miesiacu ???

  pociesz się – mnie boli po przejściu 10 m. dochodze tylko do samochodu który stoi pod blokiem, nie mówiąc już, że poruszam się krokiem marynarza z żłówią prędkościa, mój lekarz za bardzo nie wie co mi jest i przepisał tonę leków , na razie postanowiłam zmienić lekarza (idę w czwartek) i leżę, boję się co będzie dalej bo to dopiero też piąty miesiąc. A pozatym teraz dopiero brzuszek zaczyna naprawdę rosnąć i pewnie ma to też jakiś związek.

  Barburka (13.04.04)

  #432089

  asia80

  Re: Bóle brzucha w 5 miesiacu ???

  I tak juz zostanie 😉 Mi sie zbliza 8-my miesiac i caly czas mnie tak boli, a teraz jeszcze po wyprostowaniu sie!!! To wlasnie uroki ciazy 😉

  Asia i maluszek 😉 (31 tygodniowy)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close