bóle podbrzusza

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #11697

  princesa

  Jestem obecnie w 10 tyg ciąży. Na początku męczyły mnie bóle brzucha, które z pewnością były związane z rozciąganiem się wiązadeł. Parę dni temu zdarzyło mi się straszni zdenerwować; od tego czasu mam bóle podbrzusza. Ból nie jest skurczowu tylko mulący, troche kłujący umiejscowiony dokładnie pod pępkiem na środku. Bardzo mnie to martwi a wizytę u lekarza mam dopiero za 3 tyg, więc proszę poradźcie kobitki!
  Czy ten stres mógł wywołac takie bóle?
  princesa
  termin 24.08.03

  #182759

  ewa25

  Re: bóle podbrzusza

  Nie wiem czy to coś niepokojącego ale ja też czasami miewam takie bóle. Nie są one co prawda bardzo silne ale czuję właśnie coś w postaci ˝mulenia˝. Podobno na początku może się tak zdarzyć, dopóki ból nie będzie się nasilał chyba nie ma powodu do niepokoju.
  Ewa 20.08.2003  #182760

  rudasek

  Re: bóle podbrzusza

  Witaj!
  Nie denerwuj się tylko zadzwoń do lekarza.
  Trzy tygodnie to zbyt długo.

  Rudasek i Mróweczka.

  #182761

  helenka

  Re: bóle podbrzusza

  U mnie przez stres zdarzaly sie bole, ale ty nie panikuj od razu! Twoja ciaza dopiero rusza, i roznego rodzaju bolu bedzie jeszcze sporo. Ja cie nie strasze, tylko tak jest. Przede wszystkim nie denerwuj sie, zawsze mozesz pojsc wczesniej do lekarza na konsultacje, albo zadzwonic. A do tego – nie zapominaj ze zawsze mozna wziac no-spe. Nie jest ona grozna nawet w 1 trymestrze, a dziala rozkurczowo na miesnie brzucha, i dobrze pomaga.
  Wiec zycze zdrowka i mniej stresu.

  Helenka – przyszla mamuska
  15. IV. 2003

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close