boli mnie pierś

Boli mnie pierś, Nie jest zaczerwieniona ani gorąca, nie mam gorączki, ale boli w jednym miejscu jak uderzona. Czekać? Iść do lekarza już? A do jakego lekarza mam się wybrać, bo naprawdę nie wiem. Do ginekologa-poloznika? Do pediatry? Do pierwszego kontaktu? Karmię już prawie 4 miechy. Poradźcie dziewczyny.
Aga i Kuba (25.06.2003)

4 odpowiedzi na pytanie: boli mnie pierś

anies Dodane ponad rok temu,

Re: boli mnie pierś

a może spróbuj rozmasować to miejsce
może to jakis mały zastój
ja tak miałam jak pojechałam do koleżanki i 7 godzin nie odciągałam

Agnieszka i Wojtuś (23.07.2003)

rds Dodane ponad rok temu,

Re: boli mnie pierś

Upewnij sie ze nie zalega Ci pokarm , bo czasem tak sie dzieje , to wcalle nie musi byc zapalenie piersi. Ja mialam cos takiego ,ale szybko minęło, moze cie gdzies zawiało.


Maksymilian

Dodane ponad rok temu,

Re: boli mnie pierś

Spróbuj rozmasować, może przejdzie. Jak nie pomoże skontaktuj się ze swoim internistą. Ja miałam podobnie. Nie przechodzilo, nie poszłam do lekarza no i dopadla mnie gorączka i taki ból, że nie życzę nikomu.Musiałam się leczyć antybiotykiem. Dobrze radzę: SZYBKO REAGOWAĆ

Agnieszka i Kacperek (05.03.2003)

joannar Dodane ponad rok temu,

Re: boli mnie pierś

Moim zdaniem powinnaś iść do ginekologa. I IDŹ. Nie lekceważ piersi. Muszą one jeszcze bardzo długo posłużyći Tobie i dziecku i nie tylko:-))
No, ale na powaznie. Idź do lekarza. Kiedy coś mi nie pasuje w piersiach zawsze zwracam uwagę moijej ginekolog i ona bada piersi.

JoannaR i Pawełek 19.09.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: boli mnie pierś?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
upławy..
To okropne, teraz jesteśmy w 35 tygodniu i męczą mnie potworne upławy. Wcześniej było ich mniej, teraz to juz skandal! Czy wy też tak macie? Byłam u gina i wszystko ok!
Czytaj dalej
Dla starających się
temperaturki
Witam Wszystkie starające się:) Mam pytanie dziś postanowiłam mierzyć sobie tem i miałam 36,1 czy to dobrze właśnie jestem w 13 dc i od wczoraj czuje ból jajników:) czy to dobrze
Czytaj dalej