Boli ząbek 3 latka ma

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #83488

  alexis1972

  Przez dzisiejszy niedzielny wieczor jest placz w domu bo Olenkę boli ząbek . To jest czwórka i ma dziurkę . Do dentysty się wybierałam , zwlekałamalbo nie bylo czasu a tu nagle taki ból. Co mogę podać dziecku na ból zęba??? Jutro już napweno mąż wybierze się z małą do stomatologa ( ja cały zień w pracy ) ciekawe czy wogole otworzy mała buzię . A czy wogóle moj chop znajdzie dentystkę , która przyjmuje dzieci. Cholewcia a miałam parę dni wolnego to bylo OK a teraz idę do pracy to zaczyna się 🙁

  JOLA i Oleńka 3 l.

  #1210351

  alexis1972

  Re: Boli ząbek 3 latka ma

  W ząbku lub obok była ropka. Nie bylam z dzieckiem u stomatologa ( w pracy) tylko tatuś był a ten był taki nerwowy ,że nawet nie wiedzial o co zapytać. Podobno pani doktor przeczyścila dziurkę i wypłynęła ropa z krewką . JUż nie boli ale dziąselaka są opouchniete . Więc i tak może bol się powtorzyć i może ropa się dalej zbierać tak mi się wydaje .
  🙁 Oby nie .
  Pozdrawiam.

  JOLA i Oleńka 3 l.  #1210352

  mamafilipa

  Re: Boli ząbek 3 latka ma

  ja smarowałam małemu bolacego ząbka ibufenem w syropie i pomagało, wyleczylismy niestey bolacy ząb leczyli mu już kanałowo. teraz pilnuje zebów na bieżąco, mamy super dentyste w Gdańsku w Medicowerze, co powoduje, że filip ma fortune w buzi, bo drogi jest.
  pozdrawiam,

  Beata i Filip 19,07,2003

  #1210353

  alexis1972

  Re: Boli ząbek 3 latka ma

  U nas zabek nie może byc leczony gdyż jest z ropką . Bóle powtarzają się i dziąsełka przy tym ząbku są opuchniete. Nie dawalo mi to spokoju więc poszłam do pedriatry i przepisala nam Biseptol . POdaję malej ten Biseptol może zapalenie dziasełek przejdzie i ta ropka może jakoś zejdzie.
  Pozdrawiam.

  JOLA i Oleńka 3 l.

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close