Boooooli!!!!

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #37420

  zielona7

  Kurcze co mi jest?! Rano nic mnie nie bolało. Później poszłam na pocztę. Było tam okropnie gorąco. Rozpiełam kurtkę. Kolejka była długa, więc trochę się zgrzałam. Opatuliłam się szalikiem, zapięłam kurtkę i powędrowałam dalej: sklepy, bank itd. Przyszłam do domu. Posiedziałam godzinkę zanim nakarmiłam Dawidka. Już przed karmieniem mnie bolała pierś, ale myślałam, że to przez to że go nie karmiłam dawno i uzbierało się mleczka. Opróżnił pierś. A ona boli dalej! Nie jest twarda, a boli pod spodem (w dół od brodawki). Tak mnie teraz boli, że Dawidka na ręce nie mogę wziąć! A jak mnie dotknął ręką to aż skoczyłam z bólu! Czy to zastój? Ale przecież druga nie karmiłam dłużej i mnie nie boli. A może mnie dziś przewiało i mam zapalenie? Wzięłam juz Apap. Ale co dalej? Co w takim wypadku robiłyście?!
  A do jakiego lekarza mam iść jak nie przejdzie?
  POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ewa i Dawidek (01.09.2003)

  #488036

  anastazja

  Re: Boooooli!!!!

  Mozesz miec zapalenie piersi . Dziewczyny radzily aby robic oklady z rozbitego liscia kapusty, ponoc pomaga.
  Idz do zwyklego lekarza domowego , powinien cos doradzic , mozesz zapytac swojego gina o rade lub jesli masz blisko to najlepiej by bylo do poradnii laktacyjnej .

  Mama i Jagoda 01-08-03  #488037

  o-d

  Re: Boooooli!!!!

  Może być zastój a może być przewianie – moja koleżanka miała takie wrazliwe piersi, że własnie jak ją zawiało, to miała zaraz przeziębione.
  Lepiej idź do lekarza – ja byłam w szpitalu, gdzie rodziłam na izbie przyjęć – chyba najlepiej tam, albo do ginekologa jednak… ale nie wiem??

  Ola+Staś+Tadzio+Basia

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close